Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.07.2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Ocena:

Przy Toruńskiej 66 będzie droga

Koło 24.07.2019 08:44

Przy Toruńskiej 66 będzie droga

Zakład Wielobranżowy Leszek Kmieć Drzewce został wybrany w przetargu na budowę drogi wewnętrznej przy bloku Toruńska 66. Wczoraj wiceburmistrz Lech Brzeziński podpisał umowę z wykonawcą.


Budowa ok. 57-metrowego odcinka drogi kosztować będzie ok. 110 tys. zł i zakończy się 30 września.

Na wniosek Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego Radni Rady Miejskiej w Kole przegłosowali w styczniu br. poprawki do budżetu, m. in. na budowę drogi przy bloku na ulicy Toruńskiej 66. Mieszkańcy czekają na tę drogę kilkadziesiąt lat.
 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Andrzej Duda w Koninie! Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy Kino pod Gwiazdami już w piątek! Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA