Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 03.07.2020 r. Imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

Ocena: 2
2 0

Słoneczny port

Władysławów 22.07.2019 15:44

Słoneczny port

Słoneczny Port Władysławów pełen muzyki i atrakcji dla każdego!
Muzyką, dobrą zabawą i wspaniałą, wakacyjną pogodą wypełniona była sobota, tj. 20 lipca 2019 r., we Władysławowie.


Wszystko za sprawą Muzycznego Portu Władysławów, zorganizowanego jak co roku przez Wójta Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury, do którego zawinęły znane gwiazdy, a na pikniku bawiły się całe rodziny.
Każdy kto w słoneczne, sobotnie popołudnie zdecydował się spędzić czas na rynku, znalazł coś dla siebie. Świętowanie rozpoczęto od rodzinnego pikniku pełnego atrakcji dla najmłodszych gości. Dmuchany park rozrywki pozwolił bardzo aktywnie i z dużą dozą radości spożytkować dziecięcą energię, a pokaz robotyki uświadomił, że nauka i technika potrafią być fascynujące i zapewniać doskonałą zabawę. Każde dziecko miało okazję zaprogramować robot, a także sprawdzić swoje umiejętności w sterowaniu tak ciekawym wynalazkiem. Nie zabrakło też malowania twarzy, zaplatania kolorowych warkoczyków, a także ogromnych baniek mydlanych, chodzenia na szczudłach, gier, zabaw i konkursów z animatorami.
Kolejnym punktem sobotniej imprezy było wręczenie pucharów i pamiątkowych dyplomów zwycięzcom i zwyciężczyniom VII Zawodów Strzeleckich Radnych i Sołtysów. Gwoli przypomnienia najcelniejszym okiem wśród kobiet pochwalić się może Pani Wójt Elżbieta Klanowska, Ewa Janiak oraz Anna Kujawa. Z rąk byłego Wójta Gminy Krzysztofa Zająca, Panie otrzymały puchary oraz dyplomy. W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Bartłomiej Wiśniewski, następnie Dariusz Bartczak oraz Ryszard Wypych. Wójt Elżbieta Klanowska wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Michalak przekazały na ręce zwycięzców również wspaniałe puchary i gratulacje.
Centralnym punktem Muzycznego Portu Władysławów była jednak scena. Najpierw pojawił się na niej zespół Los Companieros, wykonujący muzykę peruwiańską oraz z regionu andyjskiego. Grupa zabrała wszystkich w podróż przez kraje andyjskie, Peru, Boliwię i Ekwador. Dalsza część koncertów wypełniła Władysławów muzyką typowo rozrywkową. Przy utworach wykonawców takich jak: Mister Dex, czy Jesika publiczność bawiła się doskonale i nie brakowało chętnych do tańca. Gwiazdą sobotniego wieczoru była natomiast legenda polskiej muzyki rockowej – zespół Wanda i Banda, z charyzmatyczną wokalistką Wandą Kwietniewską. Nie mogło zabraknąć takich utworów, jak "HI-Fi", "Nie będę Julią", "Kochaj mnie kochaj", czy "Siedem życzeń". Po pełnych emocji koncertach przyszedł czas na równie udaną dyskotekę trwającą do późnych godzin nocnych.
Mieszkańcy gminy Władysławów po raz kolejny udowodnili, że potrafią bawić się doskonale. Do zobaczenia za rok!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie