Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 12.07.2020 r. Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Ocena:

Pamięć powstańczego kapelana

Konin 22.07.2019 11:19

Pamięć powstańczego kapelana

W minioną sobotę uczciliśmy pamięć Towarzystwo Patriotyczne im Maksymiliana Tarejwo uczciło pamięć swojego  patrona, o. Maksymiliana Tarejwy w związku z przypadającą 19 lipca 155. rocznicą jego męczeńskiej śmierci w Koninie.


Z tej okazji udaliśmy się na przejażdżkę rowerową na miejsce kaźni o. Maksymiliana, a następnie na jego grób, gdzie złożyliśmy znicze i pomodliliśmy się za jego duszę, a także prosiliśmy o wstawiennictwo oraz pomoc dla naszej pracy


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!