Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 03.07.2020 r. Imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

Ocena:

Baseny czynne dłużej

Konin 09.07.2019 20:10

Baseny czynne dłużej

Od najbliższego poniedziałku, 15 lipca, do końca miesiąca, czyli do przerwy technologicznej, basen na Rondzie wydłuża godziny pracy. Decyzją prezydenta – będzie czynny w godzinach 8.00-19.30. – Mieliśmy sygnały od mieszkańców, że godziny pracy obiektu są niedostosowane do ich potrzeb. Wspólnie z nową szefową MOSiR-u i kierownikiem obiektu znaleźliśmy, moim zdaniem, dogodne rozwiązanie pozwalające na dłuższy czas pracy basenu – mówi prezydent Piotr Korytkowski.


Dodajmy, że w tym czasie (15-31 lipca/poniedziałek-niedziela) kręgielnia będzie pracowała w godz. 11.00-19.00. Natomiast w sierpniu Rondo będzie zamknięte ze względu na przerwę technologiczną. Będzie można za to korzystać z basenu krytego przy ul. Szymanowskiego również w godzinach 8.00-19.30.

Wyjaśnijmy, że każdego roku w wakacje obiekty są naprzemiennie zamykane na miesiąc po to, by można było przeprowadzić niezbędną konserwację urządzeń, remonty i gruntowne porządki.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie