Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 06.12.2019 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ocena:

Baseny czynne dłużej

Konin 09.07.2019 20:10

Baseny czynne dłużej

Od najbliższego poniedziałku, 15 lipca, do końca miesiąca, czyli do przerwy technologicznej, basen na Rondzie wydłuża godziny pracy. Decyzją prezydenta – będzie czynny w godzinach 8.00-19.30. – Mieliśmy sygnały od mieszkańców, że godziny pracy obiektu są niedostosowane do ich potrzeb. Wspólnie z nową szefową MOSiR-u i kierownikiem obiektu znaleźliśmy, moim zdaniem, dogodne rozwiązanie pozwalające na dłuższy czas pracy basenu – mówi prezydent Piotr Korytkowski.


Dodajmy, że w tym czasie (15-31 lipca/poniedziałek-niedziela) kręgielnia będzie pracowała w godz. 11.00-19.00. Natomiast w sierpniu Rondo będzie zamknięte ze względu na przerwę technologiczną. Będzie można za to korzystać z basenu krytego przy ul. Szymanowskiego również w godzinach 8.00-19.30.

Wyjaśnijmy, że każdego roku w wakacje obiekty są naprzemiennie zamykane na miesiąc po to, by można było przeprowadzić niezbędną konserwację urządzeń, remonty i gruntowne porządki.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


TŁUMY NA POGRZEBIE 21-LATKA W KONINIE UTRUDNIENIA W RUCHU TRWAJĄ OGLĘDZINY MIEJSCA, GDZIE ZGINĄŁ 21-LATEK Ostrzeżenie meteorologiczne KONIEC REMONTU MOSTU NAD WARTĄ Ostrzeżenie meteorologiczne Komunikat PPU Dromo sp. z o.o. ws. utrudnień w ruchu Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki