Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 02.07.2020 r. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Ocena: -2
1 3

Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji

Konin 09.07.2019 20:05

Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji

Dzisiaj przed południem Komendant Miejski Policji w Koninie mł. insp. Paweł Kiliańczyk wręczył promesy nagrodowe wyróżniającym się w służbie i w pracy w II kwartale. Lista nagrodzonych objęła kilkadziesiąt nazwisk.


Podobne uroczyste zbiórki odbywają się w konińskiej komendzie w zasadzie co 3 miesiące. Zdarza się też, że wyróżniani policjanci czy pracownicy, to te same osoby, ale to, jak powiedział szef konińskich policjantów, wcale mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie – ponowne wyróżnianie policjanta czy pracownika oznacza, że jest człowiekiem wyjątkowo oddanym swojej służbie czy pracy.

Wśród policjantów znaleźli się przedstawiciele właściwie wszystkich wydziałów: od patrolowców, poprzez dzielnicowych, do śledczych, czy kryminalnych. Jak podkreślił komendant Kiliańczyk na każdym stanowisku można wykazać wyjątkowe zaangażowanie i zostać zauważonym przez przełożonych, a w konsekwencji nagrodzonym.

Już za kilkanaście dni Święto Policji. Będzie wyjątkowe, ponieważ nasza formacja obchodzić będzie 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. Z pewnością wtedy też nie zabraknie awansów i wyróżnień dla najlepszych z naszych szeregów.

Marcin Jankowski

Marcin Data: 10.07.2019 00:50 ID:11471
Czym Wy robicie / jak Wy obrabiacie te zdjęcia, że są tak nędznej jakości ...

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOLEJNE ZMIANY KADROWE W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W KONINIE Uwaga, możliwe opady gradu! Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Jeszcze tylko 2 tygodnie na złożenie wniosku o zwolnienie ze składek Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu