Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.07.2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Ocena:

OBYWATEL UKRAINY ODPOWIE ZA USZKODZENIE CIAŁA, NATOMIAST JEGO KOLEGA ZA POPLECZNICTWO

03.07.2019 15:27

OBYWATEL UKRAINY ODPOWIE ZA USZKODZENIE CIAŁA, NATOMIAST JEGO KOLEGA ZA POPLECZNICTWO

42-letni obywatel Ukrainy podczas awantury ugodził nożem swojego znajomego. Mężczyzna z raną brzucha został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nożownikowi grozi kara do 5 lat więzienia.


Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Golinie wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło 30 czerwca 2019 roku w godzinach popołudniowych w miejscowości Wieruszew gm. Kazimierz Biskupi. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że podczas awantury doszło do rękoczynów pomiędzy dwoma nietrzeźwymi mężczyznami – obywatelami Ukrainy. W czasie szarpaniny jeden z nich ugodził nożem 29 – latka. Po zajściu zjawił się „pomocnik” sprawcy, również obywatel Ukrainy, który dokonał zatarcia śladów przestępstwa. Ranny mężczyzna trafił do konińskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dwaj sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów z KP Golina przy pomocy kolegów z Wydziału Kryminalnego. Najpierw trafili do policyjnej celi, a następnie usłyszeli zarzuty. Podczas zatrzymania jeden z nich miał 1,20 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, natomiast drugi 0,63mg/l. Mężczyźni okazali skruchę i przyznali się do przedstawionych zarzutów.

Jeden z nich będzie odpowiadał za uszkodzenie ciała, natomiast drugi za poplecznictwo.

zródło:http://www.konin.policja.gov.pl/

st. sierż. Sylwia Król


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Andrzej Duda w Koninie! Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od sierpnia nowe ceny za odpady TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie Wiatrak jak nowy Kino pod Gwiazdami już w piątek! KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell