Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 12.07.2020 r. Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Ocena:

Muzycznie i kolorowo tak mieszkańcy Konina powitali wakacje

Konin 28.06.2019 08:42

Muzycznie i kolorowo tak mieszkańcy Konina powitali wakacje

Magicznie, kolorowo, muzycznie i radośnie tak bawili się  mieszkańcy Konina. 


Rodzinna impreza rozpoczęła się od ...

 Festiwal Baniek Mydlanych


Najmłodsi i nieco starsi uczestnicy wydarzenia spędzili czas na nietuzinkowej zabawie. W powietrzu unosiły się tysiące baniek. Z twarzy najmłodszych koninian nie schodził uśmiech  ... a to najlepszy dowód na to, że bańkowa przygoda była rewelacyjna. 

Kolejną atrakcją tego dnia był ...

 Dzień Kolorów w Koninie

To kolorowe święto przyciągnęło jak zawsze wielu młodych ludzi. Wszyscy bawili się fantastycznie. Przy dźwiękach muzyki młodzież, dzieci i ich rodzice tańczyli, śpiewali i ... wyrzucali różnobarwne proszki. Uczestników kolorowej imprezy nie wystraszył nawet niewielki deszcz. Było kolorowo, gwarnie i magicznie! 

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!