Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 04.08.2020 r. Imieniny: Dominiki, Dominika

Ocena:

Wotum zaufania i absolutorium

Turek 25.06.2019 09:59

Wotum zaufania i absolutorium

24 czerwca 2019 roku wznowiona została IX sesja Rady Miejskiej Turku. W posiedzeniu uczestniczyło osiemnastu z dwudziestu jeden radnych. Przedmiotem obrad było m.in. podsumowanie działalności burmistrza w 2018 roku.


Burmistrz Romuald Antosik uzyskał zarówno wotum zaufania jak i absolutorium otrzymując dwanaście głosów. Sześciu radnych wstrzymało się od głosu.
 
Podczas obrad nastąpiły zmiany w organizacji rady. Dariusz Jasak został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Turku. Nowym wiceprzewodniczącym został Henryk Kacprzak.
 
Odwołani zostali także przewodniczący dwóch komisji. Mariolę Pacześną w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu zastąpi Paweł Kwiatkowski. Funkcję nowego przewodniczącego Komisji Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska w miejsce Karola Serafińskiego będzie sprawował Maciej Aniołczyk.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Przysługuje Ci bon turystyczny – załóż konto na PUE ZUS Policjant, który zastrzelił 21-latka wciąż nie został przesłuchany. Ojciec chłopaka twierdzi, że policja go Rozpoczyna się największa inwestycja w Kole! Kolejna droga gminna przejdzie metamorfozę. Miodowy Rajd Rowerowy Złote Gody Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Wyszyna w czołówce plebiscytu 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży