Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.07.2019 r. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Ocena:

Marsz dla życia i rodziny

Konin 19.06.2019 14:05 (30 dni temu)

Marsz dla życia i rodziny

Towarzystwo Patriotyczne im.  Maksymiliana Tarejwy zawiadamia, że już 30 czerwca - w niedzielę - odbędzie się organizowany przez nas Marsz dla Życia, Rodziny i Tradycji w Koninie! 

Tego dnia chcemy wspólnie przejść ulicami miasta, zaznaczając jak ważna jest dla nas komórka rodziny, jak wiele znaczy dla nas człowiek i jego los. Jednym z fundamentów wydarzenia jest też wyraźny sprzeciw wobec ataków na kościoły w Polsce, co dotarło także do naszego miasta.

Chcemy w duchu pokoju manifestować naszą przynależność do tradycji katolickiej, miłość do drugiego człowieka oraz szacunek dla rodziny.


Tego dnia spotykamy się o godzinie 11:30 na Mszy Świętej w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Koninie.

O godzinie 12:30 formujemy kolumnę i wychodzimy spod kościoła. Koniec marszu natomiast nastąpi pod krzyżem 1050-lecia Chrztu Polski na os. Zatorze.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji Czytelnicy piszą - Po nowemu, ale czy lepiej ? Modernizacja elektrowni Konin Miejsca w szkołach Dla komfortu mieszkańców i urody miasta Nowe przystanki autobusowe Czytelnicy piszą ... Czekamy na chodnik Kleszcze ! 19 lipca - ostatnim dniem przyjmowania wniosków o dofinansowanie prac związanych z usuwaniem azbestu! Kolejne polsko-amerykańskie szkolenie lotnicze