Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 07.12.2019 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Marsz dla życia i rodziny

Konin 19.06.2019 14:05

Marsz dla życia i rodziny

Towarzystwo Patriotyczne im.  Maksymiliana Tarejwy zawiadamia, że już 30 czerwca - w niedzielę - odbędzie się organizowany przez nas Marsz dla Życia, Rodziny i Tradycji w Koninie! 

Tego dnia chcemy wspólnie przejść ulicami miasta, zaznaczając jak ważna jest dla nas komórka rodziny, jak wiele znaczy dla nas człowiek i jego los. Jednym z fundamentów wydarzenia jest też wyraźny sprzeciw wobec ataków na kościoły w Polsce, co dotarło także do naszego miasta.

Chcemy w duchu pokoju manifestować naszą przynależność do tradycji katolickiej, miłość do drugiego człowieka oraz szacunek dla rodziny.


Tego dnia spotykamy się o godzinie 11:30 na Mszy Świętej w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Koninie.

O godzinie 12:30 formujemy kolumnę i wychodzimy spod kościoła. Koniec marszu natomiast nastąpi pod krzyżem 1050-lecia Chrztu Polski na os. Zatorze.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRUDNIENIA W RUCHU TRWAJĄ OGLĘDZINY MIEJSCA, GDZIE ZGINĄŁ 21-LATEK Ostrzeżenie meteorologiczne Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne KONIEC REMONTU MOSTU NAD WARTĄ Komunikat PPU Dromo sp. z o.o. ws. utrudnień w ruchu Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka