Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 12.07.2020 r. Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Ocena:

Wakacyjne zajęcia otwarte w KDK

Konin 14.06.2019 20:23

Wakacyjne zajęcia otwarte w KDK

Koniński Dom Kultury zaprasza na wakacyjne zajęcia otwarte! W lipcu i sierpniu dzieci i młodzież będą mogli tańczyć, śpiewać, grać na keyboardzie oraz uczestniczyć w zajęciach w Amatorskim Klubie Filmowym ,,Muza”.


Wakacyjne spotkania są bezpłatne i przeznaczone są dla uczestników indywidualnych. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, ale warto wziąć ze sobą wygodny strój. Zajęcia będą prowadzić instruktorzy z Konińskiego Domu Kultury. Wśród propozycji Konińskiego Domu Kultury są między innymi: zajęcia wokalne ,,Muzyka jest w nas” oraz ,,Mikrofon i ja”, muzyczne ,,Keyboardowe ABC”, taneczne ,,Pogotowie Disco Dance”, ,,Tańce hulańce” czy ,,Gorący parkiet breakdance”. Szczegóły dotyczące poszczególnych zajęć można znaleźć na stronie www.kdk.konin.pl. Zapraszamy!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!