REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 18.10.2019 r. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Ocena:

Akcja honorowego oddawania krwi

Konin 14.06.2019 17:40

Akcja honorowego oddawania krwi

W czwartek 13 czerwca 2019 r. na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, przeprowadzona została akcja honorowego oddawania krwi, która została zorganizowana wspólnie z Komendą Miejską Policji w Koninie.


W akcji udział wzięli funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Koninie, w tym między innymi Komendant Miejski PSP w Koninie bryg. Janusz Dębowski, który jest honorowym dawcą krwi od ponad 35 lat, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koninie, a także druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i powiatu konińskiego oraz lokalna społeczność. Zarejestrowane zostały 44 osoby, z czego 37 osób mogło oddać krew, co dało łącznie 16650 ml krwi.

Wszystkim uczestnikom tej honorowej akcji, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania, a także Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu za możliwość przeprowadzenia zbiórki oraz udostępnienie „krwiobusa”.

Szczególne podziękowania kierujemy do jednostek OSP: Wierzbinek, Kawnice, Sompolno, Paprotnia, Wola Podłężna i Stare Miasto.

Tekst i zdjęcia: mł. asp. Dawid Kałużny.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKATY – Zmiana organizacji ruchu Drugi przetarg na budowę dróg dojazdowych do wiaduktu Zmiana trasy linii autobusowej 65 Najlepsza nauczycielka z konińskiego ZSGE Komunikacja miejska 1 oraz 2 listopada UWAGA KIEROWCY – WŁĄCZAMY ŚWIATŁA! Gotowi do sezonu grzewczego Pyry palce lizać Koncert Kamila Bednarka dla hospicjum Powstał hotel dla owadów