REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 06.12.2019 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ocena:

Akcja honorowego oddawania krwi

Konin 14.06.2019 17:40

Akcja honorowego oddawania krwi

W czwartek 13 czerwca 2019 r. na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, przeprowadzona została akcja honorowego oddawania krwi, która została zorganizowana wspólnie z Komendą Miejską Policji w Koninie.


W akcji udział wzięli funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Koninie, w tym między innymi Komendant Miejski PSP w Koninie bryg. Janusz Dębowski, który jest honorowym dawcą krwi od ponad 35 lat, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koninie, a także druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i powiatu konińskiego oraz lokalna społeczność. Zarejestrowane zostały 44 osoby, z czego 37 osób mogło oddać krew, co dało łącznie 16650 ml krwi.

Wszystkim uczestnikom tej honorowej akcji, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania, a także Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu za możliwość przeprowadzenia zbiórki oraz udostępnienie „krwiobusa”.

Szczególne podziękowania kierujemy do jednostek OSP: Wierzbinek, Kawnice, Sompolno, Paprotnia, Wola Podłężna i Stare Miasto.

Tekst i zdjęcia: mł. asp. Dawid Kałużny.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRUDNIENIA W RUCHU TRWAJĄ OGLĘDZINY MIEJSCA, GDZIE ZGINĄŁ 21-LATEK Ostrzeżenie meteorologiczne Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne KONIEC REMONTU MOSTU NAD WARTĄ Komunikat PPU Dromo sp. z o.o. ws. utrudnień w ruchu Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki UWAGA, BADANIA TERENOWE NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH!