Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.07.2019 r. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Ocena: 1
1 0

MOSiR Konin - nowy dyrektor od 1 lipca

Konin 14.06.2019 11:59

MOSiR Konin - nowy dyrektor od 1 lipca

Zmiana na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Decyzją prezydenta Konina - dotychczasowego szefa placówki od 1 lipca br. zastąpi Ewa Kulczyńska. Kamil Szadkowski będzie jej zastępcą.


 Ewa Kulczyńska od 2016 roku jest pracownikiem Urzędu Miejskiego w Koninie, obecnie - w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, w tym na stanowisku kierowniczym oraz w zakresie finansów publicznych.

 - Podejmując decyzję o przekazaniu obowiązków dyrektora MOSiR Ewie Kulczyńskiej, prezydent kierował się wyzwaniami, z którymi jednostka musi się zmierzyć. Potrzeba funduszy na inwestycje i poważne prace remontowe obiektów, które nowa dyrektor będzie musiała przeprowadzić – mówi Rafał Duchniewski, kierownik Biura Prezydenta Miasta.

 Kamil Szadkowski pełni funkcję dyrektora MOSiR od niemal dwóch lat (od 1 sierpnia 2017 roku). Z dniem 1 lipca br. wróci na zajmowane wcześniej stanowisko zastępcy. Zmiana angażu nastąpiła za porozumieniem stron.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji Czytelnicy piszą - Po nowemu, ale czy lepiej ? Modernizacja elektrowni Konin Miejsca w szkołach Dla komfortu mieszkańców i urody miasta Nowe przystanki autobusowe Czytelnicy piszą ... Czekamy na chodnik Kleszcze ! 19 lipca - ostatnim dniem przyjmowania wniosków o dofinansowanie prac związanych z usuwaniem azbestu! Kolejne polsko-amerykańskie szkolenie lotnicze