Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 12.07.2020 r. Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Ocena: 1
1 0

Radni pytają lub ... nie

Konin 14.06.2019 08:24

Radni pytają lub ... nie

Wykres obejmuje opublikowane na stronie BIP wszystkie wnioski, zapytania i interpelacje radnych Miasta Konina na dzień 24 maja 2019 r.


Adresatami części zadawanych pytań, kierowanych wniosków i interpelacji są raczej kierownicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego, aniżeli Prezydent Miasta Konina. Może i to subiektywna ocena, ale z tego powodu "w jednym worku" mamy pytanie zarówno o sytuację w spółkach, jak i o zmianę daty nadania praw miejskich Koninowi na oficjalnej stronie Miasta (sugeruję w takich przypadkach kontakt z Biurem Prezydenta poprzez mail, a nawet Facebooka - naprawdę wystarczy).

Najwięcej wniosków i zapytań skierował radny niezależny Jarosław Sidor. Najwięcej interpelacji radny PiS Jakub Eltman. Tadeusz Piguła (SLD), Dominik Szopa (PiS), Wiesław Wanjas (KO), Marek Waszkowiak (PiS) i Marek Cieślak (KO) nie skierowali żadnego wniosku, zapytania lub interpelacji.

Klubem radnych, który można uznać za najaktywniejszy w przyjętych kryteriach jest klub PiS - 33 aktywności, następnie radni niezależni - 25, dalej klub Koalicji Obywatelskiej 15 i na końcu klub SLD - 14

Za serwisem Konin - Masz prawo wiedzieć


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!