Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 15.12.2019 r. Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Ocena: 1
1 0

Radni pytają lub ... nie

Konin 14.06.2019 08:24

Radni pytają lub ... nie

Wykres obejmuje opublikowane na stronie BIP wszystkie wnioski, zapytania i interpelacje radnych Miasta Konina na dzień 24 maja 2019 r.


Adresatami części zadawanych pytań, kierowanych wniosków i interpelacji są raczej kierownicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego, aniżeli Prezydent Miasta Konina. Może i to subiektywna ocena, ale z tego powodu "w jednym worku" mamy pytanie zarówno o sytuację w spółkach, jak i o zmianę daty nadania praw miejskich Koninowi na oficjalnej stronie Miasta (sugeruję w takich przypadkach kontakt z Biurem Prezydenta poprzez mail, a nawet Facebooka - naprawdę wystarczy).

Najwięcej wniosków i zapytań skierował radny niezależny Jarosław Sidor. Najwięcej interpelacji radny PiS Jakub Eltman. Tadeusz Piguła (SLD), Dominik Szopa (PiS), Wiesław Wanjas (KO), Marek Waszkowiak (PiS) i Marek Cieślak (KO) nie skierowali żadnego wniosku, zapytania lub interpelacji.

Klubem radnych, który można uznać za najaktywniejszy w przyjętych kryteriach jest klub PiS - 33 aktywności, następnie radni niezależni - 25, dalej klub Koalicji Obywatelskiej 15 i na końcu klub SLD - 14

Za serwisem Konin - Masz prawo wiedzieć


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Ostrzeżenie meteorologiczne Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka Bezpieczny chodnik spełnieniem marzeń mieszkańców Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady Murem za Świerkiem