Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 12.07.2020 r. Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Ocena: 1
1 0

Czytelnicy piszą ... Tu był przejazd

Konin 05.06.2019 07:06

Czytelnicy piszą ... Tu był przejazd

W ostatnich dniach zrobiło się głośno po zamknięciu prawdopodobnie na dłuższy okres przejazdu kolejowego na wysokości ulicy Okólnej w związku z modernizacją linii kolejowej E20. Obecne zamknięcie miało potrwać krótko, ale jednak tak chyba nie będzie......... No cóż. Od marca 2015 roku, robiłem co mogłem, aby w tym miejscu powstała kładka nad torami lub przejście pod linią kolejową. Prosiłem wręcz rządzących o wymuszenie tego na PKP. Otrzymywałem śmieszne odpowiedzi a w okresie moich starań nie miałem żadnego wsparcia ze strony Wszystkich byłych radnych ( wielu pełni mandat również w obecnej kadencji) jak również zarządzają obecnie miastem. Nie jest to dla mnie żadna satysfakcja, że to piszę, ale potwierdza to, dalszy ciąg marazmu oraz braku wyprzedzania pewnych rzeczy i działań inwestycyjnych ze strony radnych a przede wszystkim rządzących.

Jarosław Sidor


Okólniak Data: 05.06.2019 22:49 ID:11326
Radny bezradny... Pozostaje wziąć sprawy w swoje ręce. Proponuję Pieszym-Mieszkańcom pikietę na przejeździe, a jak to nie pomoże to blokadę torów. Kolej dla Ludzi czy Ludzie dla kolei?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!