REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 15.12.2019 r. Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Ocena: 1
1 0

Czytelnicy piszą ... Tu był przejazd

Konin 05.06.2019 07:06

Czytelnicy piszą ... Tu był przejazd

W ostatnich dniach zrobiło się głośno po zamknięciu prawdopodobnie na dłuższy okres przejazdu kolejowego na wysokości ulicy Okólnej w związku z modernizacją linii kolejowej E20. Obecne zamknięcie miało potrwać krótko, ale jednak tak chyba nie będzie......... No cóż. Od marca 2015 roku, robiłem co mogłem, aby w tym miejscu powstała kładka nad torami lub przejście pod linią kolejową. Prosiłem wręcz rządzących o wymuszenie tego na PKP. Otrzymywałem śmieszne odpowiedzi a w okresie moich starań nie miałem żadnego wsparcia ze strony Wszystkich byłych radnych ( wielu pełni mandat również w obecnej kadencji) jak również zarządzają obecnie miastem. Nie jest to dla mnie żadna satysfakcja, że to piszę, ale potwierdza to, dalszy ciąg marazmu oraz braku wyprzedzania pewnych rzeczy i działań inwestycyjnych ze strony radnych a przede wszystkim rządzących.

Jarosław Sidor


Okólniak Data: 05.06.2019 22:49 ID:11326
Radny bezradny... Pozostaje wziąć sprawy w swoje ręce. Proponuję Pieszym-Mieszkańcom pikietę na przejeździe, a jak to nie pomoże to blokadę torów. Kolej dla Ludzi czy Ludzie dla kolei?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Ostrzeżenie meteorologiczne Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka Bezpieczny chodnik spełnieniem marzeń mieszkańców Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady Murem za Świerkiem