Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 19.08.2019 r. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Ocena:

Nowy proboszcz w Witkowie

Witkowo 03.06.2019 14:10

Nowy proboszcz w Witkowie

Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. Stanisława Goca z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie i przychylając się do jego prośby udzielił mu rocznego urlopu zdrowotnego. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Franciszka Jabłońskiego proboszczem parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie, zwalniając go jednocześnie z pełnionych dotąd funkcji: referenta Referatu Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, odpowiedzialnego za Studium Życia Rodzinnego, moderatora Diecezjalnego Stowarzyszenia Żywego Różańca oraz dyrektora Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Rościnnie. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Konin wicemistrzem wyludniających się miast List otwarty - Nie róbcie nam Marszu 1 września Zmiana terminu Marszu Tolerancji Porzucony pies Miejski Zakład Komunikacji w Koninie ponownie na zakupach Konińscu pielgrzymi w Wyszynie Bp Mering do pielgrzymów w Turku Jubilaci Święto Wojska Polskiego w Garnizonie Powidz Wyruszyła Konińska Pielgrzymka na Jasną Górę