Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.06.2019 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Ocena:

Nowy proboszcz w Witkowie

Witkowo 03.06.2019 14:10 (17 dni temu)

Nowy proboszcz w Witkowie

Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. Stanisława Goca z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie i przychylając się do jego prośby udzielił mu rocznego urlopu zdrowotnego. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Franciszka Jabłońskiego proboszczem parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie, zwalniając go jednocześnie z pełnionych dotąd funkcji: referenta Referatu Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, odpowiedzialnego za Studium Życia Rodzinnego, moderatora Diecezjalnego Stowarzyszenia Żywego Różańca oraz dyrektora Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Rościnnie. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Nowe połączenia i szybkie pociągi także dla Konina Medale dla małżonków Modlitwa przebłagalna Wierni modlili się przed Kościołem Św. Maksymiliana Kolbe Diecezja Włocławska ma nowych prezbiterów Czytelnicy piszą .... - Nie dla odwiedzających Transmisja w TV Polonia z Konina MOSiR Konin - nowy dyrektor od 1 lipca Drożej za parkowanie Zamknięty przejazd w Patrzykowie