Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 12.12.2019 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Ocena:

Nowy proboszcz w Witkowie

Witkowo 03.06.2019 14:10

Nowy proboszcz w Witkowie

Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. Stanisława Goca z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie i przychylając się do jego prośby udzielił mu rocznego urlopu zdrowotnego. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Franciszka Jabłońskiego proboszczem parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie, zwalniając go jednocześnie z pełnionych dotąd funkcji: referenta Referatu Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, odpowiedzialnego za Studium Życia Rodzinnego, moderatora Diecezjalnego Stowarzyszenia Żywego Różańca oraz dyrektora Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Rościnnie. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Ostrzeżenie meteorologiczne Komunikat PPU Dromo sp. z o.o. ws. utrudnień w ruchu Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka Bezpieczny chodnik spełnieniem marzeń mieszkańców Po 36 latach pracy i służby pożegnał się z mundurem Jubileusz pożycia małżeńskiego