Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.07.2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Ocena: -1
0 1

Nowy proboszcz w Witkowie

Witkowo 03.06.2019 14:10

Nowy proboszcz w Witkowie

Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. Stanisława Goca z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie i przychylając się do jego prośby udzielił mu rocznego urlopu zdrowotnego. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Franciszka Jabłońskiego proboszczem parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie, zwalniając go jednocześnie z pełnionych dotąd funkcji: referenta Referatu Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, odpowiedzialnego za Studium Życia Rodzinnego, moderatora Diecezjalnego Stowarzyszenia Żywego Różańca oraz dyrektora Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Rościnnie. Dekret wejdzie w życie 20 czerwca.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Andrzej Duda w Koninie! Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od sierpnia nowe ceny za odpady TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie Wiatrak jak nowy Kino pod Gwiazdami już w piątek! KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell