Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.07.2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Ocena: 1
1 0

Głosuj na Celestynę

Malanów 03.06.2019 10:46

Głosuj na Celestynę

Informujemy, że sosna Celestyna z gminy Malanów walczy o tytuł Drzewo Roku 2019. Zwycięzca tego konkursu powalczy o tytuł Europejskiego Drzewa Roku.


Udział w konkursie jest doskonałą okazją do pokazania nie tylko piękna naturalnego dziedzictwa przyrody Gminy Malanów ale również całego naszego regionu. Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o oddanie głosu na celestyńską sosnę oraz zachęcenie do tego samego współpracowników, przyjaciół, oraz znajomych.  

Głosować można na stronie: http://www.drzeworoku.pl/?tree=14#section-7  (Głosujemy klikając w przycisk „Głosuj”. Z jednego adresu e-mail głos można oddać tylko raz. Zostanie on zaliczony po kliknięciu w link potwierdzający, wysłany na podany adres e-mail.).

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Andrzej Duda w Koninie! Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od sierpnia nowe ceny za odpady TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie Wiatrak jak nowy Kino pod Gwiazdami już w piątek! KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell