Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 14.12.2019 r. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Ocena: 1
1 0

Głosuj na Celestynę

Malanów 03.06.2019 10:46

Głosuj na Celestynę

Informujemy, że sosna Celestyna z gminy Malanów walczy o tytuł Drzewo Roku 2019. Zwycięzca tego konkursu powalczy o tytuł Europejskiego Drzewa Roku.


Udział w konkursie jest doskonałą okazją do pokazania nie tylko piękna naturalnego dziedzictwa przyrody Gminy Malanów ale również całego naszego regionu. Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o oddanie głosu na celestyńską sosnę oraz zachęcenie do tego samego współpracowników, przyjaciół, oraz znajomych.  

Głosować można na stronie: http://www.drzeworoku.pl/?tree=14#section-7  (Głosujemy klikając w przycisk „Głosuj”. Z jednego adresu e-mail głos można oddać tylko raz. Zostanie on zaliczony po kliknięciu w link potwierdzający, wysłany na podany adres e-mail.).

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Komendant wyróżnił policjantów i pracowników Ostrzeżenie meteorologiczne Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka Bezpieczny chodnik spełnieniem marzeń mieszkańców Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady