Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.09.2019 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ocena: 1
1 0

Dzień Matki w domu Matki

Licheń 25.05.2019 08:47

Dzień Matki w domu Matki

Zapraszamy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Matek do Matki Bożej Licheńskiej, Patronki szczęścia rodzinnego. „Dzień Matki w domu Matki” w sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej odbędzie się w najbliższy weekend 25-26 maja. W sobotę, 25 maja sprawowana będzie Msza Święta w licheńskiej bazylice o godz. 19 w intencji małżeństw, które przeżywają rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, otrzymają one dyplomy pamiątkowe. O godz. 21 matki będą modlić się na różańcu w intencji dzieci.


Kolejnego dnia, w niedzielę, o godz. 11 ksiądz Jarosław Hybza MIC, wygłosi katechezę „Biblijne obrazy matki” w nawie głównej bazyliki licheńskiej. Będzie można ją odsłuchać również poprzez transmisję online na profilu facebookowym licheńskiego sanktuarium. Natomiast o godz. 12 ks. Janusz Kumala MIC sprawował będzie uroczystą Eucharystię w intencji matek, które otrzymają indywidualne błogosławieństwo i folder z modlitwą matki do Matki Bożej Licheńskiej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Pierwszy asfalt na Kleczewskiej Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina” Pałac Reymonda galerią fotografii 80. rocznica napaści sowieckiej na Polskę Ostrzeżenie meteorologiczne