Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 26.06.2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Ocena: 1
1 0

Dzień Matki w domu Matki

Licheń 25.05.2019 08:47

Dzień Matki w domu Matki

Zapraszamy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Matek do Matki Bożej Licheńskiej, Patronki szczęścia rodzinnego. „Dzień Matki w domu Matki” w sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej odbędzie się w najbliższy weekend 25-26 maja. W sobotę, 25 maja sprawowana będzie Msza Święta w licheńskiej bazylice o godz. 19 w intencji małżeństw, które przeżywają rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, otrzymają one dyplomy pamiątkowe. O godz. 21 matki będą modlić się na różańcu w intencji dzieci.


Kolejnego dnia, w niedzielę, o godz. 11 ksiądz Jarosław Hybza MIC, wygłosi katechezę „Biblijne obrazy matki” w nawie głównej bazyliki licheńskiej. Będzie można ją odsłuchać również poprzez transmisję online na profilu facebookowym licheńskiego sanktuarium. Natomiast o godz. 12 ks. Janusz Kumala MIC sprawował będzie uroczystą Eucharystię w intencji matek, które otrzymają indywidualne błogosławieństwo i folder z modlitwą matki do Matki Bożej Licheńskiej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Śledztwo w sprawie prywatyzacji KWB Adamów Transmisja w TV Polonia z Konina Czytelnicy piszą .... - Nie dla odwiedzających Wierni modlili się przed Kościołem Św. Maksymiliana Kolbe Modlitwa przebłagalna MOSiR Konin - nowy dyrektor od 1 lipca Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu przy Kauflandzie Zamknięty przejazd w Patrzykowie Boże Ciało - zapowiedzi Zmiany prezesów