Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 17.09.2019 r. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza

Ocena:

Komunikat Konińskiego Domu Kultury

Konin 24.05.2019 12:50

Komunikat Konińskiego Domu Kultury

W związku z organizacją koncertu galowego 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Konnie nastąpią zamiany w organizacji ruchu drogowego w obrębie Placu Wolności.


  • od 23 maja od godz. 22.00 do 13 czerwca do godz. 16.00 zostanie zamknięta część placu Wolności i ul. Krótka,
  • od 6 czerwca od godz. 22.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie całkowicie zamknięty plac Wolności oraz ul. Wiosny Ludów i 3 Maja do Ratusza Miejskiego,
  • 8 czerwca od godz. 16.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie zamknięta ul. Wodna od ul. Śliskiej w kierunku ZS CKU
  • 8 czerwca od godz. 16.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie zamknięta ulica Wojska Polskiego od ul. Wiejskiej w kierunku Mostu Toruńskiego.

W dniu koncertu galowego, 8 czerwca, autokary uczestników festiwalu parkować będą na placu giełdy towarowo-handlowej przy ul. Podwale (obok stadionu miejskiego).

Parking przy ul. Grunwaldzkiej będzie do dyspozycji widzów koncertu galowego.

Wejścia dla publiczności na teren imprezy masowej zlokalizowane będą od ul. Wiosny Ludów i ul. 3 Maja, od strony budynku Zemełki i budynku Centrum Organizacji Pozarządowych.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Polska pod Krzyżem Pierwszy asfalt na Kleczewskiej ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Piknik organizacji pozarządowych Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Pałac Reymonda galerią fotografii Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina”