Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.09.2019 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena:

Policjant z Koła najlepszym funkcjonariuszem

Koło 23.05.2019 16:27

Policjant z Koła najlepszym funkcjonariuszem

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Tytuł najlepszego funkcjonariusza sprawującego nadzór nad pracą całego zespołu w województwie wielkopolskim otrzymał policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kole.


dniach 24 i 26 kwietnia 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2019”. W zmaganiach o tytuł najlepszego policjanta pionu kryminalnego brały udział czteroosobowe drużyny reprezentujące jednostki garnizonu wielkopolskiego. W skład każdej z nich wchodzili policjanci operacyjni, dochodzeniowo-śledczy, technik kryminalistyki oraz funkcjonariusz sprawujący nadzór nad pracą całego zespołu.

Konkurs podzielony był na kilka kategorii, w których sprawdzane były m.in. umiejętności wykonywania czynności na miejscu zdarzenia, wiedza z zakresu prawa karnego, pracy operacyjnej oraz zawodowej policjantów.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji, wyłoniona została najlepsza drużyna oraz najlepsi funkcjonariusze w poszczególnych kategoriach konkursowych. Najlepszym funkcjonariuszem sprawującym nadzór nad całym zespołem okazał się reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Kole, kom. Andrzej Kaszuba. To nie pierwszy sukces policjanta w tym konkursie. W ubiegłym roku na szczeblu wojewódzkim jako policjant dochodzeniowo-śledczy uplasował się na wysokim, III miejscu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Pierwszy asfalt na Kleczewskiej Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina” Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Pałac Reymonda galerią fotografii 80. rocznica napaści sowieckiej na Polskę Ostrzeżenie meteorologiczne