Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 19.06.2019 r. Imieniny: Gerwazego, Sylwii

Ocena:

Policjant z Koła najlepszym funkcjonariuszem

Koło 23.05.2019 16:27 (27 dni temu)

Policjant z Koła najlepszym funkcjonariuszem

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Tytuł najlepszego funkcjonariusza sprawującego nadzór nad pracą całego zespołu w województwie wielkopolskim otrzymał policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kole.


dniach 24 i 26 kwietnia 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2019”. W zmaganiach o tytuł najlepszego policjanta pionu kryminalnego brały udział czteroosobowe drużyny reprezentujące jednostki garnizonu wielkopolskiego. W skład każdej z nich wchodzili policjanci operacyjni, dochodzeniowo-śledczy, technik kryminalistyki oraz funkcjonariusz sprawujący nadzór nad pracą całego zespołu.

Konkurs podzielony był na kilka kategorii, w których sprawdzane były m.in. umiejętności wykonywania czynności na miejscu zdarzenia, wiedza z zakresu prawa karnego, pracy operacyjnej oraz zawodowej policjantów.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji, wyłoniona została najlepsza drużyna oraz najlepsi funkcjonariusze w poszczególnych kategoriach konkursowych. Najlepszym funkcjonariuszem sprawującym nadzór nad całym zespołem okazał się reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Kole, kom. Andrzej Kaszuba. To nie pierwszy sukces policjanta w tym konkursie. W ubiegłym roku na szczeblu wojewódzkim jako policjant dochodzeniowo-śledczy uplasował się na wysokim, III miejscu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Nowe połączenia i szybkie pociągi także dla Konina Medale dla małżonków Modlitwa przebłagalna Rozmowy o nowej fabryce w Koninie Wierni modlili się przed Kościołem Św. Maksymiliana Kolbe Diecezja Włocławska ma nowych prezbiterów KOPERNIK MISTRZEM POLSKI Transmisja w TV Polonia z Konina MOSiR Konin - nowy dyrektor od 1 lipca Drożej za parkowanie