Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.09.2019 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ocena: 1
1 0

Dzień Dziecka w Turku

Turek 23.05.2019 08:36

Dzień Dziecka w Turku

Burmistrz Miasta Turek i Wójt Gminy Turek zapraszają na Dzień Dziecka i Rodziny, w niedzielę, 2 czerwca 2019 r. Na dzieciaki z Turku i z sąsiedniej gminy czekać będzie mnóstwo atrakcji.


Wśród nich będą aktywności w kulach Bumper Ball, zabawa w farbach Holi, niezwykle ciekawe stoiska strażaków, policjantów, leśników i ratowników wodnych. Do tego będzie można podziwiać występy sceniczne małych artystów z prywatnych przedszkoli, a przy namiocie Miejskiej Biblioteki Publicznej spektakl Teatru Maska. Do tego będą kąciki zabaw i bezpłatne dmuchańce. Na koniec zabawy rozlosowane zostaną nagrody w loterii fantowej. Do wygrania będą rowery i inne atrakcyjne nagrody.

W niedzielę 2 czerwca od godz. 14.00 zapraszamy na OSiR przy ul. Armii Krajowej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Pierwszy asfalt na Kleczewskiej Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina” Pałac Reymonda galerią fotografii 80. rocznica napaści sowieckiej na Polskę Ostrzeżenie meteorologiczne