Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.09.2019 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena: 1
1 0

Przedsionek Lednica

Kramsk 21.05.2019 08:34

Przedsionek Lednica

Już po raz kolejny, dzięki ks. Przemysławowi Pankowskiemu, wikariuszowi kramskiej wspólnoty parafialnej, w minioną sobotę, 18 maja, odbył się „Przedsionek Lednica”, gdzie młodzież mogła poznać nie tylko tańce lednickie, ale także duchowo przygotować się do spotkania na Polach Lednickich, które już niebawem, bo 1 czerwca.


Warto nadmienić, iż w spotkaniu uczestniczyła również młodzież spoza Kramska, a mianowicie: z parafii św. Bartłomieja w Osieku Wielkim (wraz z ks. Tobiaszem Winnickim), z parafii św. Maksymiliana w Koninie (z ks. Kamilem Jakubowskim oraz ks. Bogusławem Laskowskim), a także z parafii św. Marii Magdaleny (z ks. Mateuszem Kamińskim).
 
Momentem kulminacyjnym spotkania była adoracja Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.
 
Lednickie spotkanie zakończyła wspólna agapa.

Jacek Data: 21.05.2019 13:52 ID:11270
Super, że młodzi mogą się wspólnie integrować. https://procredito.pl/faq/603-jakie-konto-bankowe-najkorzystniejsze

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Pierwszy asfalt na Kleczewskiej Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina” Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Pałac Reymonda galerią fotografii 80. rocznica napaści sowieckiej na Polskę Ostrzeżenie meteorologiczne