Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 27.05.2019 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena: 1
1 0

Rodacy bohaterom

Słupca 15.05.2019 09:05 (12 dni temu)

Rodacy bohaterom

Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy po raz kolejny zaangażowało się w koordynację akcji Rodacy Bohaterom, której ogólnopolskim inicjatorem i organizatorem  jest Stowarzyszenie Odra-Niemen z Wrocławia.


W ramach tej edycji zbieramy dary żywnościowe, które będą przeznaczone dla kombatantów, polskich rodzin wielodzietnych, osób samotnych, rodzin i osób wskazanych przez Związki Polaków na Ukrainie, Litwie i Białorusi a także Mołdawii. Prosimy o takie produkty jak: ryż, kasza, makaron, konserwy mięsne lub rybne, warzywa w puszce, owoce w puszcze, olej, cukier herbata (ekspresowa, sypana, owocowa), kawa (sypana, rozpuszczalna), kakao, słodki drobiazg (czekolada, ciastka, batony, pojedyncze cukierki garść) i inne produkty o długim terminie ważności.

Akcja trwa do 31.05.2019

Dary prosimy przynosić do Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


TW Sikorski ? Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego Pierwsze Komunie Ukryte pod deptakiem Sprawa pomnika w Licheniu W Koninie i powiecie wygrało Prawo i Sprawiedliwość Święto Rycerzy Kolumba w Licheniu Oboz kondycyjno - szkoleniowy na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej Zderzenie z pociągiem Informacja o naborze do Dziennego Domu Senior+