Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 16.07.2019 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Ocena: 1
1 0

Dzień Rodziny w DPS w Ślesinie.

Ślesin 13.05.2019 11:49

Dzień Rodziny w DPS w Ślesinie.

W najbliższą środę, 15 maja, mieszkańcy Domu Pomocy w Ślesinie będą po raz pierwszy obchodzić wspólnie ze swoimi bliskimi Dzień Rodziny.


Pierwsze świętowanie Dnia Rodziny w DPS w Ślesinie będzie miało charakter plenerowy. Mieszkańcy placówki spotkają się ze swoimi bliskimi o godzinie 10.00 w przydomowym ogrodzie.

- Rodzinę Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie tworzy 100 niepełnosprawnych intelektualnie mieszkańców, którzy wymagają nie tylko całodobowej opieki, ale również wsparcia, dobrego słowa i życzliwości. Dla każdego z nich bardzo ważne są korzenie, rodzina z której pochodzą. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni mieli jak najczęstsze kontakty z osobami bliskimi i przyjaciółmi. Cieszymy się, że udział w organizowanym przez nas Dniu Rodziny potwierdziło 76 osób. Oznacza to, że w środę nasz dom będzie tętnił pozytywną energią, miłością i muzyką – mówi Joanna Wołyńska, dyrektor DPS w Ślesinie.

 Spotkaniu towarzyszyć będą występy artystyczne podopiecznych i terapeutów, zabawy integracyjne, konkursy sportowe i muzyczne, a także wspólne biesiadowanie przy stole. Aby spotkanie na dłużej pozostało we pamięci mieszkańców, przygotowano na tę okazję specjalną Księgę Gości, która zostanie później wyeksponowana na ścianach placówki.

 

 

Marta J. Bagrowska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji Czytelnicy piszą - Po nowemu, ale czy lepiej ? Modernizacja elektrowni Konin MAPA WYPADKÓW DROGOWYCH ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM – WAKACJE 2019 Miejsca w szkołach Dla komfortu mieszkańców i urody miasta Stań na własnych nogach (z pomocą Rossmanna) Czytelnicy piszą ... Czekamy na chodnik Nowe przystanki autobusowe Kleszcze !