REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 21.05.2019 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena: 1
1 0

Dzień Rodziny w DPS w Ślesinie.

Ślesin 13.05.2019 11:49 (8 dni temu)

Dzień Rodziny w DPS w Ślesinie.

W najbliższą środę, 15 maja, mieszkańcy Domu Pomocy w Ślesinie będą po raz pierwszy obchodzić wspólnie ze swoimi bliskimi Dzień Rodziny.


Pierwsze świętowanie Dnia Rodziny w DPS w Ślesinie będzie miało charakter plenerowy. Mieszkańcy placówki spotkają się ze swoimi bliskimi o godzinie 10.00 w przydomowym ogrodzie.

- Rodzinę Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie tworzy 100 niepełnosprawnych intelektualnie mieszkańców, którzy wymagają nie tylko całodobowej opieki, ale również wsparcia, dobrego słowa i życzliwości. Dla każdego z nich bardzo ważne są korzenie, rodzina z której pochodzą. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni mieli jak najczęstsze kontakty z osobami bliskimi i przyjaciółmi. Cieszymy się, że udział w organizowanym przez nas Dniu Rodziny potwierdziło 76 osób. Oznacza to, że w środę nasz dom będzie tętnił pozytywną energią, miłością i muzyką – mówi Joanna Wołyńska, dyrektor DPS w Ślesinie.

 Spotkaniu towarzyszyć będą występy artystyczne podopiecznych i terapeutów, zabawy integracyjne, konkursy sportowe i muzyczne, a także wspólne biesiadowanie przy stole. Aby spotkanie na dłużej pozostało we pamięci mieszkańców, przygotowano na tę okazję specjalną Księgę Gości, która zostanie później wyeksponowana na ścianach placówki.

 

 

Marta J. Bagrowska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Oświadczenie TW Sikorski ? Pierwsze Komunie Ukryte pod deptakiem Sprawa pomnika w Licheniu Straż Graniczna szuka chętnych do służby Uwaga! Lotnicze zabiegi ratownicze w lasach Nowa nazwa powidzkiej bazy Święto Rycerzy Kolumba w Licheniu Oboz kondycyjno - szkoleniowy na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej