Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.05.2020 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena: 2
2 0

Nawrócona wiedźma

Konin 13.05.2019 10:19

Nawrócona wiedźma

W dniach 10-11 maja br., przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Koninie, odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne. Uczestnicy oprócz wspólnych modlitw, wysłuchali kilku ciekawych świadectw oraz zgłębiali tajniki kerygmatu, charyzmatów, miłosierdzia czy odpowiedzi na zawołanie Chrystusa.


W piątek, historię nawrócenia, opowiadała Patrycja Hurlak, aktorka, autorka książki „Nawrócona Wiedźma”. Podczas godzinnej konferencji przestrzegała przed zagrożeniami duchowymi oraz dzieliła się doświadczeniem Chrystusa w swoim życiu.
 
Pod koniec pierwszego dnia, po wspólnej adoracji, poprowadzonej przez Krąg Rodzin, wikariusz konińskiej parafii, zawierzył miasto Niepokalanemu Sercu Maryi, a chętni uczestnicy złożyli podpisy na akcie zawierzenia.
 
W trakcie drugiego dnia rekolekcji, swoje świadectwo głosił Adam. Przestrzegał przed alkoholem i narkotykami, które przez wiele lat rządziły jego życiem i doprowadziły do zguby. Jak spotkał Boga? Po prostu zaczął do Niego „gadać”… Od tamtej pory zwalczył uzależnienia i wraz z małżonką idą przez życie Bożym szklakiem.
 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Zmiany na linii numer '50' Nowe spojrzenie na Cukrownię SŁUŹBA NA ROWERACH ROZPOCZĘTA Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Przywracanie obsługi bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach