Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 16.07.2019 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Ocena: 2
2 0

Nawrócona wiedźma

Konin 13.05.2019 10:19

Nawrócona wiedźma

W dniach 10-11 maja br., przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Koninie, odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne. Uczestnicy oprócz wspólnych modlitw, wysłuchali kilku ciekawych świadectw oraz zgłębiali tajniki kerygmatu, charyzmatów, miłosierdzia czy odpowiedzi na zawołanie Chrystusa.


W piątek, historię nawrócenia, opowiadała Patrycja Hurlak, aktorka, autorka książki „Nawrócona Wiedźma”. Podczas godzinnej konferencji przestrzegała przed zagrożeniami duchowymi oraz dzieliła się doświadczeniem Chrystusa w swoim życiu.
 
Pod koniec pierwszego dnia, po wspólnej adoracji, poprowadzonej przez Krąg Rodzin, wikariusz konińskiej parafii, zawierzył miasto Niepokalanemu Sercu Maryi, a chętni uczestnicy złożyli podpisy na akcie zawierzenia.
 
W trakcie drugiego dnia rekolekcji, swoje świadectwo głosił Adam. Przestrzegał przed alkoholem i narkotykami, które przez wiele lat rządziły jego życiem i doprowadziły do zguby. Jak spotkał Boga? Po prostu zaczął do Niego „gadać”… Od tamtej pory zwalczył uzależnienia i wraz z małżonką idą przez życie Bożym szklakiem.
 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji Czytelnicy piszą - Po nowemu, ale czy lepiej ? Modernizacja elektrowni Konin MAPA WYPADKÓW DROGOWYCH ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM – WAKACJE 2019 Miejsca w szkołach Dla komfortu mieszkańców i urody miasta Stań na własnych nogach (z pomocą Rossmanna) Czytelnicy piszą ... Czekamy na chodnik Nowe przystanki autobusowe Kleszcze !