Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.05.2020 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

Od 9 maja 2019 r. autobusy PKS Gniezno wróciły na trasy…

Witkowo 10.05.2019 12:25

Od 9 maja 2019 r. autobusy PKS Gniezno wróciły na trasy…

PKS w Gnieźnie Sp. z o.o. w upadłości informuje, że od dnia 9 maja 2019 r. (czwartek) w porozumieniu z władzami Gmin w dni robocze szkolne zostaje przywrócone wykonywanie kolejnych, niżej wymienionych kursów:


06:25 Anastazewo – Gniezno p. Powidz;
06:25 Gniezno – Września p. Witkowo;
06:25 Witkowo – Strzałkowo – Gniezno;
06:30 Pakszyn – Września p. Czerniejewo;
07:05 Września – Gniezno p. Żydowo;
07:50 Gniezno – Żydowo i powrót z Żydowa o godz. 08:10;
07:50 Gniezno – Powidz i powrót z Powidza o godz. 08:40;
08:30 Mielżyn – Gniezno p. Gorzykowo – Witkowo;
10:50 Gniezno – Mielżyn p. Witkowo i powrót z Mielżyna o godz. 12:10;
11:40 Gniezno – Żydowo i powrót z Żydowa o godz. 12:00;
12:50 Gniezno – Przybrodzin i powrót z Przybrodzina o godz. 13:50;
13:10 Gniezno – Żydowo i powrót z Żydowa o godz. 13:30;
14:10 Gniezno – Strzałkowo p. Witkowo – Mielżyn i powrót ze Strzałkowa o godz. 15:15;
14:30 Września – Gniezno p. Witkowo;
14:40 Gniezno – Powidz i powrót z Powidza o godz. 15:45;
15:00 Gniezno – Września p. Żydowo;
15:20 Gniezno – Anastazewo p. Powidz;
15:40 Września – Pakszyn p. Czerniejewo;
16:00 Gniezno – Mielżyn p. Witkowo – Gorzykowo;
16:30 Gniezno – Żydowo;
16:30 Gniezno – Przybrodzin i powrót z Przybrodzina o godz. 17:20;
18:20 Gniezno – Przybrodzin i powrót z Przybrodzina o godz. 19:05;
Dodatkowo – kursy z Gniezna do Witkowa p. Niechanowo o godz. 07:35, 12:00, 13:30 i 21:00, oraz kursy z Witkowa do Gniezna o godz. 08:00, 13:00 i 13:55.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Zmiany na linii numer '50' Nowe spojrzenie na Cukrownię SŁUŹBA NA ROWERACH ROZPOCZĘTA Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Przywracanie obsługi bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach