Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 26.05.2020 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Ocena: 1
1 0

22 nowych ministrantów

Krzymów 19.04.2019 08:21

22 nowych ministrantów

Podczas Liturgii Wielkiego Czwartku (18 kwietnia) w parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Krzymowie 22 chłopców zostało włączonych do grona Liturgicznej Służby Ołtarza.
 


Mszy Wieczerzy Pańskiej sprawowanej w parafialnej świątyni przewodniczył ks. proboszcz Wojciech Kaźmierczak.  Kandydaci, stojąc przed ołtarzem, wyznali, że są gotowi „do podjęcia służby Panu Bogu i godnego wypełniania obowiązków ministranckich”. Następnie główny celebrans poświęcił komże, które nowi ministranci przyoblekli przy pomocy swoich rodziców.
 
Do ważnej i zobowiązującej posługi przy ołtarzu przygotowywali się przez okres kilku miesięcy pod okiem ks. Juliusza Granicznego.

red. Anna Ziemniarska


 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Nowe spojrzenie na Cukrownię Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA Szczęśliwe zakończenie poszukiwań!