Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 18.07.2019 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Ocena: 3
3 0

Widać już zarys nowej ul. Kleczewskiej

Konin 01.04.2019 09:35

Widać już zarys nowej ul. Kleczewskiej

Z każdym dniem coraz bardziej widoczny jest nowy przebieg ul. Kleczewskiej. Główne prace koncentrują się na zdejmowaniu wierzchniej warstwy ziemi i gromadzeniu tłucznia pod przyszłą nawierzchnię.


- Wybieramy humus, który wywożony jest w określone miejsca. W ten sposób przygotowujemy podłoże pod przyszły nowy przebieg ul. Kleczewskiej - poinformował Andrzej Kantek, kierownik budowy.

Na budowie widoczny jest już przyszły kształt jednego z trzech rond, które będzie zbierało ruch w kierunku Konina, Kazimierza Biskupiego oraz ulicy Brunatnej. Trwa też usuwanie przeszkód na obszarze przyszłego ronda przy ulicach Kleczewskiej i Paderewskiego.

- Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i wszystko wskazuje na to, że nadal będzie on dotrzymywany - powiedział Zbigniew Łętowski z Zarządu Dróg Miejskich.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji Czytelnicy piszą - Po nowemu, ale czy lepiej ? Modernizacja elektrowni Konin Miejsca w szkołach Dla komfortu mieszkańców i urody miasta Nowe przystanki autobusowe Czytelnicy piszą ... Czekamy na chodnik Kleszcze ! 19 lipca - ostatnim dniem przyjmowania wniosków o dofinansowanie prac związanych z usuwaniem azbestu! Kolejne polsko-amerykańskie szkolenie lotnicze