Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 25.05.2019 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena: 1
1 0

Pół wieku razem

Grodziec 14.03.2019 10:12

Pół wieku razem

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale złote gody to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Wydarzenie to jest ważne dla jubilatów i ich rodzin ale również dla całej gminnej społeczności.


Na spotkaniu okolicznościowym, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Wójt Gminy Grodziec Mariusz Woźniak wręczył Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Pogratulował Jubilatom tak długiego związku i podziękował za piękny przykład dla młodego pokolenia.

Były kwiaty, dyplomy i przemówienia a także tort weselny i symboliczna lampka szampana. Uczestnicy nie kryli wzruszenia i zadowolenia.

Złote Gody obchodzili Państwo: Zenobia i Kazimierz Ćwiekowie ze Starych Grądów, Danuta i Józef Dycowie z Łagiewnik, Halina i Marian Goździkowie z Tartaka, Wanda i Jan Grzesiakowie z Grodźca, Jadwiga i Józef Janczakowie z Grodźca, Lucyna i Stanisław Lewandowscy z Królikowa, Halina i Kazimierz Maciaszkowie z Królikowa Czwartego, Jadwiga i Kazimierz Paproccy z Królikowa, Leokadia i Jan Pęczkowie z Lądku, Ewa i Stanisław Stanisławscy z Czarnegobrodu, Kazimiera i Antoni Stasiakowie z Grodźca, Emilia i Czesław Woźniakowie z Białej, Marianna i Marian Wysoccy z Łagiewnik, Teresa i Józef Wysoccy z Białej


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Oświadczenie TW Sikorski ? Pierwsze Komunie Ukryte pod deptakiem Sprawa pomnika w Licheniu Święto Rycerzy Kolumba w Licheniu Piknik patriotyczny w Koninie Oboz kondycyjno - szkoleniowy na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej Zderzenie z pociągiem Informacja o naborze do Dziennego Domu Senior+