Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.03.2019 r. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Ocena: 2
2 0

Prace idą szybko

Konin 01.03.2019 13:35 (21 dni temu)

Prace idą szybko

Betonowa konstrukcja wiaduktu na skrzyżowaniu Warszawskiej i Kolskiej jest już gotowa. Trwają prace na jezdniach dojazdowych. Niebawem rozpocznie się niełatwy proces łączenia ich z przyczółkami wiaduktu.


nżynierowie nadzorujący - z ramienia Zarządu Dróg Miejskich - realizację projektu wartego ponad 56 mln zł (48 mln to pieniądze z budżetu UE), zaawansowanie prac oceniają na ponad 70 proc. Nic też nie wskazuje na to, by termin oddania inwestycji do użytku był zagrożony. Nowym skrzyżowaniem pojedziemy jeszcze w tym roku.

W czwartkowe popołudnie (28 lutego) pracownicy głównego wykonawcy - Trakcja PRKiI Warszawa – koncentrowali się na pracach na gotowych jezdniach płyty nośnej, układając izolację i krawężniki oraz kotwy do barier bezpieczeństwa.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Łatwiejszy dojazd do szpitala Kobiety w mundurach 12 WBOT Wiklinowe targi w Wierzbinku Najstarsza mieszkanka Gminy Witkowo skończyła 107 lat Czytelnicy piszą ... - Lubstów koło Sompolna Od dziś we wszystkich gminach powiatu konińskiego działa system wczesnego ostrzegania o zagrożeniach. Ostrzeżenie meteo - silny wiatr Małgorzata i Tomasz Kwiecińscy w finale konkursu “Wielkopolski Rolnik Roku Pożegnanie Turysty i Krajoznawcy Spotkanie sołtysów