Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 26.05.2020 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Ocena: 1
1 0

Wizyta przedstawicieli Armii Stanów Zjednoczonych w Koperniku

Konin 25.02.2019 16:52

Wizyta przedstawicieli Armii Stanów Zjednoczonych w Koperniku

 Klasy wojskowe i bezpieczeństwa osób i mieniaw Koperniku miały zaszczyt gościć przedstawicieli armii USA, CPT ARI VALDEZA oraz MSG MARKA BAZALDUA.
Wojskowi opowiadali o armii USA i jej strukturze oraz swoich doświadczeniach.


Wizyta przebiegała w miłej atmosferze,  goście nie tylko podzielili się wiadomościami ale także mieliśmy okazje zapoznać się z standardowym wyposażeniem ich plecaków, co było szczególnie interesujące ze względu na to, że jeden z nich jest przedstawicielem służb medycznych.
Mogliśmy sprawdzić swój angielski zadawając różnorodne pytania naszym gościom. Na koniec nie omieszkaliśmy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Nowe spojrzenie na Cukrownię Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA Szczęśliwe zakończenie poszukiwań!