REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 20.02.2019 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena: 1
1 0

I Akademickie Targi Edukacyjne w Koninie

Konin 09.02.2019 09:39 (11 dni temu)

I Akademickie Targi Edukacyjne w Koninie

Swoją ofertę edukacyjną w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Koninie w piątek (8 lutego br.) prezentowało kilkanaście uczelni wyższych.


Akademickie Targi Edukacyjne w Koninie zagościły po raz pierwszy. Młodzież z konińskich szkół średnich mogła dowiedzieć się o kierunkach, wymogach rekrutacyjnych, formie studiów, czy zapleczu edukacyjnym uczelni wyższych z Poznania, Łodzi, Kalisza, Warszawy, czy Konina.

Były to: Politechnika Łódzka, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna, Społeczna Akademia Nauk, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Licea i Szkoły Policealne Cosinus, Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Koninie, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Wyższa Szkoła Kadr Menadżerskich w Koninie.

Głównym organizatorem Akademickich Targów Edukacyjnych był zespół Akademickich Inicjatyw, który pod koniec zeszłego roku gościł w III LO na Akademickich Spotkaniach, czyli krótkiej formie prezentacji uczelni wyższych.

Zofia Mac


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bazar Korytkowskiego Zmiany w komisariacie w Rychwale Ponad 3,2 miliona złotych dla sołectw Gala Konińskiego Biznesu 2019 MIEJSCA NIEBEZPIECZNEJ DZIAŁALNOŚCI ROZRYWKOWEJ Statut Miasta Konina niezgodny z Konstytucją Znamy wyniki kontroli zwolnień lekarskich w Wielkopolsce Giełda Pracy w Koninie Nowe połączenia autobusowe Prezydent protestuje