REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 20.02.2019 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena:

Jaką agencję wybrać do sprzedaży mieszkania w Koninie?

05.02.2019 13:35 (15 dni temu)

Jaką agencję wybrać do sprzedaży mieszkania w Koninie?

Jaką agencję wybrać do sprzedaży mieszkania w Koninie?

 

Sprzedaż mieszkania to duże wyzwanie. Tym bardziej, że na dzisiejszym konkurencyjnym rynku chodzi o znacznie więcej aniżeli uzyskanie jak najlepszej cenie, przy jak najmniejszym wysiłku. W grę wchodzą przecież stosy dokumentów, kwestii prawnych, a nawet – problemy o bardzo osobistym charakterze, gdy zaczyna się zbyt personalnie selekcjonować potencjalnych nabywców.

Tego wszystkiego można jednak uniknąć, jeśli powierzy się całe zadanie sprzedaży mieszkania profesjonalistów. To oczywiście wiąże się z mniej angażującym, ale niemniej ważnym zadaniem – wyborem odpowiedniej agencji, która tą sprzedażą się zajmie.

 


Wybór agencji nieruchomości w Koninie – przegląd firm

Osoby działające na rynku nieruchomości w Koninie są w dość dobrym położeniu, bowiem okazuje się iż nie brakuje u nas firm, którym faktycznie można spokojnie zawierzyć. Aby nie być gołosłownym, przygotowaliśmy krótkie zestawienie tych, które należy rozpatrzyć w pierwszej kolejności.

 

ABA nieruchomości

Na tle konkurencji zdecydowanie wyróżnia się agencja ABA nieruchomości jako profesjonalny i rzetelny partner we wszelkich transakcjach związanych z tym rynkiem. Każde zlecenie sprzedaży mieszkania zaczynają od uczciwej wyceny, aby poznać najlepszą aktualną wartość rynkową nieruchomości. Oprócz tego każdy klient wchodzący we współpracę z ABA nieruchomości niezmiennie może liczyć na naprawdę kompleksową obsługę, a w niej między innymi:

 

  • pełna pomoc w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

  • organizowanie wszelkiej niezbędne obsługi prawnej

  • doradztwo, rzetelne analizy i ekspertyzy

 

Wybierając ABA nieruchomości można mieć pewność, że uzyska się za swoją możliwie jak najwyższą, uczciwą cenę, a cały proces będzie realizowany sprawnie, bezproblemowo i w miłej atmosferze – o co dba właściciel firmy mgr inż. Waldemar Świnka wraz z całym wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Sprawdź ofertę nieruchomości w Koninie.

 

Jeśli nie ABA – to kto?

Oprócz wyżej opisanej agencji nieruchomości, można również zapoznać się z innymi interesującymi propozycjami w Koninie.

 

INVICUS nieruchomości to firma będąca na rynku już blisko 30 lat. Bardzo ceni sobie dbałość o zaufanie klientów, a zdobywa je dzięki właśnie swojemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu pracowników w każdą powierzoną transakcję – w tym sprzedaż nieruchomości.

LIDER nieruchomości stawia na nowoczesność. To młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się firma z tak samo dużym zaangażowaniem obsługująca zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Stawia na profesjonalizm i rzetelność, aby wyjść na oczekiwanie klientom.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o rodzinnej firmie TOK nieruchomości, która podobnie jak powyższe agencje stara się o pełną satysfakcję wszystkich klientów, którzy zgłoszą się do niej z prośbą o pomoc w sprzedaży mieszkania.

Jak widać, każdy kto posiada nieruchomość w Koninie bądź okolicach – ma na kogo liczyć. Nie ma więc sensu tracić czasu, pieniędzy, a nawet zdrowia samodzielnie zajmując się tym procesem, skoro tak profesjonalna pomoc czeka na wyciągnięcie ręki.

xYz Data: 07.02.2019 16:17 ID:10987
Myslalem, ze podacie wiecej cennych dla sprzedajacych informacji, np umowy z agencja. prowizje itp.Artykul calkowicie nieprzydatny, bo jakie agrncje nieruchomosci dzialaja w Koninie latwo sprawdzic jednym kliknieciem.
kupić Data: 07.02.2019 18:02 ID:10988
Sprzedawać i kupować bez pośredników to najlepsza transakcja .Każdy pośrednik dba o swoje i chce na tobie zarobić.
kupić Data: 07.02.2019 18:02 ID:10989
Sprzedawać i kupować bez pośredników to najlepsza transakcja .Każdy pośrednik dba o swoje i chce na tobie zarobić.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bazar Korytkowskiego Zmiany w komisariacie w Rychwale Panią Radną nie obowiązuje ? Ponad 3,2 miliona złotych dla sołectw Gala Konińskiego Biznesu 2019 MIEJSCA NIEBEZPIECZNEJ DZIAŁALNOŚCI ROZRYWKOWEJ Statut Miasta Konina niezgodny z Konstytucją Znamy wyniki kontroli zwolnień lekarskich w Wielkopolsce Giełda Pracy w Koninie Nowe połączenia autobusowe