Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.04.2019 r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ocena:

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy

Słupca 02.02.2019 11:35

 Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy

Od pierwszego lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Słupcy powierzył obowiązki na nowych stanowiskach kilkunastu policjantom. Istotne dla mieszkańców naszego powiatu są zmiany na stanowisku kierownika zagórowskiego posterunku oraz dzielnicowych w kilku gminach.


Posterunek Policji w Zagórowie jest kierowany od 1 lutego przez asp. Marcina Antkowskiego. Dotychczasowemu kierownikowi powierzono obowiązki dyżurnego na stanowisku kierowania. Rejon XV w gminie Lądek objął sierż. sztab. Łukasz Przystański (miejscowości: Ciążeń, Ciążeń Holendry, Dąbrowa, Dziedzice, Jaroszyn, Jaroszyn Kolonia, Policko, Samarzewo).

W Posterunku Policji w Strzałkowie również nastąpiła zmiana na stanowisku dzielnicowego. Został nim sierż. sztab. Krzysztof Marciniak. Natomiast w Posterunku Policji w Orchowie w Zespole Patrolowym służbę będzie pełnił st. sierż. Sebastian Król.

Stanowisko zmienił również długoletni profilaktyk policyjny asp.sztab. Dariusz Nowicki, który awansował na stanowisko zastępcy dyżurnego.

Należy nadmienić, że od grudnia dzielnicowym gminy Orchowo jest asp. Jacek Derengowski, a sierż.sztab. Daniel Marszałkowski został dzielnicowym rejonu XI w gminie Ostrowite (miejscowości: Andrzejewo, Brzozogaj, Chrzanowo, Doły, Giewartów, Giewartów Holendry, Gostuń, Kierz, Kąpiel, Kosewo, Lipnica, Mieczownica, Naprusewo, Sienno, Siernicze Wielkie, Skrzynka, Starogostuń, Świnna,Tumidaj,Tomiszewo, Wiktorowo).

Ruchy kadrowe były spowodowane koniecznością zapewnienia ciągłości służby w związku z przejściem na emeryturę w najbliższym czasie kilku funkcjonariuszy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Strajk nie jest powodem do odwołania zajęć w przedszkolach i szkołach - informacja dla rodziców Foto - pstryk. Nikt tego nie widział ? Lista placówek i informacja, które będą czynne lub zamknięte w czasie planowanego strajku Polska Sól kłodawska lepsza od Himalajskiej O stanie mostów w Koninie wiedziano wcześniej Wiadukt nad Warszawską prawie gotowy Czytelnicy piszą - W sprawie egzaminów Zmarł ks. Marek Barlak Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Kole Wizyta Prezydenta RP