Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 21.11.2019 r. Imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Ocena:

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy

Słupca 02.02.2019 11:35

 Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy

Od pierwszego lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Słupcy powierzył obowiązki na nowych stanowiskach kilkunastu policjantom. Istotne dla mieszkańców naszego powiatu są zmiany na stanowisku kierownika zagórowskiego posterunku oraz dzielnicowych w kilku gminach.


Posterunek Policji w Zagórowie jest kierowany od 1 lutego przez asp. Marcina Antkowskiego. Dotychczasowemu kierownikowi powierzono obowiązki dyżurnego na stanowisku kierowania. Rejon XV w gminie Lądek objął sierż. sztab. Łukasz Przystański (miejscowości: Ciążeń, Ciążeń Holendry, Dąbrowa, Dziedzice, Jaroszyn, Jaroszyn Kolonia, Policko, Samarzewo).

W Posterunku Policji w Strzałkowie również nastąpiła zmiana na stanowisku dzielnicowego. Został nim sierż. sztab. Krzysztof Marciniak. Natomiast w Posterunku Policji w Orchowie w Zespole Patrolowym służbę będzie pełnił st. sierż. Sebastian Król.

Stanowisko zmienił również długoletni profilaktyk policyjny asp.sztab. Dariusz Nowicki, który awansował na stanowisko zastępcy dyżurnego.

Należy nadmienić, że od grudnia dzielnicowym gminy Orchowo jest asp. Jacek Derengowski, a sierż.sztab. Daniel Marszałkowski został dzielnicowym rejonu XI w gminie Ostrowite (miejscowości: Andrzejewo, Brzozogaj, Chrzanowo, Doły, Giewartów, Giewartów Holendry, Gostuń, Kierz, Kąpiel, Kosewo, Lipnica, Mieczownica, Naprusewo, Sienno, Siernicze Wielkie, Skrzynka, Starogostuń, Świnna,Tumidaj,Tomiszewo, Wiktorowo).

Ruchy kadrowe były spowodowane koniecznością zapewnienia ciągłości służby w związku z przejściem na emeryturę w najbliższym czasie kilku funkcjonariuszy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKAT – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Na Kleczewskiej Już nie będzie straszył w centrum miasta Wzięli się za zieleń Dwa areszty za znęcanie się nad rodziną. Śmiertelne strzały w Koninie Pożar oraz wypadek na ulicy Przemysłowej Ważny Komunikat APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI PREZYDENT ZWOŁAŁ NADZWYCZAJNE POSIEDZENIE POWIATOWEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO