Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.03.2019 r. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Ocena:

Tytuł Brązowej Szkoły 2019 dla ZSEU w Żychlinie

Konin 11.01.2019 18:01

Tytuł Brązowej Szkoły 2019 dla ZSEU w Żychlinie

Magazyn ,,Perspektywy” opublikował ranking najlepszych szkół średnich w całej Polsce. Każdego roku wzbudza on ogromne zainteresowanie wśród nauczycieli, uczniów i rodziców.


O pozycji w rankingu liceów decydują: wyniki z przedmiotów dodatkowych na maturze (45%), wyniki z przedmiotów obowiązkowych na maturze (25%) i wyniki w olimpiadach przedmiotowych (30%). W rankingu techników kryteria są cztery – wyniki z przedmiotów dodatkowych na maturze (30%), wyniki z przedmiotów obowiązkowych na maturze (20%), wyniki w olimpiadach przedmiotowych (20%) i wyniki egzaminów zawodowych (30%).

Nasza szkoła znalazła się na 301. miejscu w kraju i 25. w Wielkopolsce


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wiklinowe targi w Wierzbinku Od dziś we wszystkich gminach powiatu konińskiego działa system wczesnego ostrzegania o zagrożeniach. Zmarł ks. Wiktor Krawczyk MIC Małgorzata i Tomasz Kwiecińscy w finale konkursu “Wielkopolski Rolnik Roku Foto - pstryk ... Na pociąg czy samochów ? Msza św. i spotkanie z br. Elia Cataldo Pożegnanie Turysty i Krajoznawcy Spotkanie sołtysów Jarmark Wielkanocny - informacja dla wystawców 100 dni, które ....