Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 24.03.2019 r. Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Ocena: 3
3 0

Setne urodziny Pana Władysława Rzepki

Konin 04.01.2019 17:38

Setne urodziny Pana Władysława Rzepki

W piątek (4 stycznia) Pan Władysław Rzepka uroczyście obchodził swoje setne urodziny. Z tej wyjątkowej okazji Szanownego Jubilata odwiedzili z kwiatami, gratulacjami i serdecznymi życzeniami Prezydent Konina Piotr Korytkowski, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Nowicka, przedstawicielki Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, wraz z dyrektor MOPR Anną Kwaśniewską oraz przedstawicielki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Na urodzinowym przyjęciu, które odbyło się w domu Pana Władysława, nie zabrakło oczywiście tortu oraz wspomnień z życia Jubilata, któremu goście i rodzina zgodnie życzyli dwustu lat.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wiklinowe targi w Wierzbinku Od dziś we wszystkich gminach powiatu konińskiego działa system wczesnego ostrzegania o zagrożeniach. Małgorzata i Tomasz Kwiecińscy w finale konkursu “Wielkopolski Rolnik Roku Zmarł ks. Wiktor Krawczyk MIC Foto - pstryk ... Na pociąg czy samochów ? Msza św. i spotkanie z br. Elia Cataldo Pożegnanie Turysty i Krajoznawcy Spotkanie sołtysów Jarmark Wielkanocny - informacja dla wystawców 100 dni, które ....