REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 18.12.2018 r. Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Ocena:

Jubileusz 50-lecia

Turek 06.12.2018 09:09 (12 dni temu)

Jubileusz 50-lecia

5 grudnia 2018 r. w restauracji „Sorrento”, siedem par świętowało 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego.


Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem oraz gratulacjami. Następnie Burmistrz Romuald Antosik wraz z Mariolą Kadrzyńską-Siwek - Przewodniczącą Rady Miejskiej Turku, z  Wójtem Gminy Turek – Karolem Mikołajczykiem i z Bogumiłą Burszewską – Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, wręczył medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Odznaczenia za pięćdziesięciolecie związku małżeńskiego otrzymali: Marianna i Aleksander Andrzejewscy, Halina i Stanisław Dzikowscy, Halina i Stanisław Górscy, Marianna i Marian Skórkowie, Genowefa i Eugeniusz Stankowscy, Maria i Zdzisław Stasiakowie, Jadwiga i Ryszard Turkowie. Nagrodzone pary spędziły miły wieczór w swoim towarzystwie podczas poczęstunku.

Gratulujemy Złotym Jubilatom oraz życzymy kolejnych wspaniałych i radosnych wspólnie spędzonych lat.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Górnicy świętują Powstaje EKO-rytarz Obwodnica Grzymiszewa i rozbudowa DK72 z Tuliszkowa Jubileusz 50-lecia Szukam Pana Czytelnicy piszą... Jubileusz Nowy zastępca naczelnika w komendzie Nie będzie sztucznych ogni A w Koninie przeroslo urzędników... Startujemy wśród najlepszych