REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 14.11.2018 r. Imieniny: Emila, Laury, Rogera

Ocena: 1
1 0

Wizyta dzieci z Ukrainy

Turek 09.11.2018 10:15 (6 dni temu)

Wizyta dzieci z Ukrainy

W  dniu 8 listopada 2018 roku siedzibę Komendy Powiatowej PSP w Turku odwiedziła grupa dzieci i młodzieży z Ukrainy oraz z terenu powiatu tureckiego. Okazją do spotkania była coroczna wizyta dzieci  i młodzieży w ramach tzw. wymiany jaką prowadzi miasto Turek z partnerskim miastem na Ukrainie. Grupie młodzieży towarzyszył Burmistrz Miasta Turku Romuald Antosik.


W trakcie spotkania jego uczestnicy zapoznali się z pracą i zadaniami polskich strażaków.  Poznali sprzęt i pojazdy ratownicze będące na stanie KP PSP w Turku. Atrakcją dla uczestników była także krótka lekcja w  Sali Edukacyjnej  ,,Ognik”, w  trakcie której młodzi ludzie mogli zapoznać się z zagrożeniami występującymi w codziennym życiu.  Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Robert Bącała


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Piotr Korytkowski wygrał wybory w Koninie Fonia - szczeniak, który kradnie serce Ochotnicy SP z Goliny i Kawnic apelują Kolejne poparcie dla Chojnackiego Wójtowie i burmistrzowie wybrani Prokuraturę konińską nie interesuje Przeprawa Bursztynowa ? 102 lata - urodziła się podczas I Wojny Światowej ! Impexmetal S.A. z nowym Prezesem Zarządu Próbny alarm w Koninie Uwaga! Zmiany w połączeniu telefonicznym z policją