Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.06.2019 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Ocena: 1
1 0

Medale dla małżonków

Kleczew 11.10.2018 12:00

Medale dla małżonków

Pół wieku spędzili razem i dostali za to medale - mowa o szesnastu parach z gminy Kleczew, które obchodziły Złote Gody. Uroczystość odbyła się 9 października w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie.


Nie każdej parze jest dane przeżyć ze sobą 50 lat. Wydawałoby się, że to okres bardzo długi, bo aż pół wieku, ale państwo sami przyznaliście, że ten czas minął błyskawicznie - mówił burmistrz gminy i miasta Kleczew Marek Wesołowski - To czas wspólnych przeżyć, dzielenia trosk i radości, to czas sukcesów waszych, waszych dzieci i wnuków. Jestem dla państwa pełen podziwu i składam wyrazy najwyższego szacunku i podziękowania. Życzę państwu dużo zdrowia, oby starczyło go jeszcze do kolejnych jubileuszy. Życzę, by dalsze dni upływały w spokoju i radości.

Małżonkowie udekorowani zostali medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP. Wręczyli je burmistrz gminy i miasta Kleczew Marek Wesołowski i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jolanta Horowska

Jubileusz świętowali: Janina i Janusz Bednarscy, Wiesława i Czesław Biernaccy, Zenobia i Tadeusz Budzińscy, Irena i Kazimierz Dobscy, Wanda i Zygmunt Kopczyńscy, Marianna i Kazimierz Kornowiczowie, Daniela i Kaziierz Kosterowie, Krystyna i Jerzy Kusiowie, Zofia i Wiktor Łukasikowie, Bożena i Zenon Matuszakowie, Marianna i Edward Michalakowie, Daniela i Zdzisław Mireccy, Halina i Józef Piaseccy, Helena i Feliks Rogalewscy, Lucyna i Stanisław Skórkowie.

Dla wszystkich zaśpiewała Kapela Podwórkowa Pod Rydlem, nie zabrakło tortu i gromkiego sto lat dla jubilatów.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Medale dla małżonków Modlitwa przebłagalna Wierni modlili się przed Kościołem Św. Maksymiliana Kolbe Czytelnicy piszą .... - Nie dla odwiedzających Diecezja Włocławska ma nowych prezbiterów Transmisja w TV Polonia z Konina MOSiR Konin - nowy dyrektor od 1 lipca Drożej za parkowanie Zamknięty przejazd w Patrzykowie Boże Ciało - zapowiedzi