Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 18.02.2019 r. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Ocena:

Gwałtowna zmiana pogody !

Konin, Słupca, Koło,Turek 08.08.2018 16:16

Gwałtowna zmiana pogody !

Wejście zatoki chłodnego niżu nad krańce zachodnie Polski prognozowane jest na najbliższą noc. Pojawią się burze frontowe z silnymi, a miejscami ulewnymi opadami deszczu i wiatrem dochodzącym w porywach do 50-60 km/h. Początkowo spodziewane są tylko w wąskim pasie granicznym zachodniej Polski.


Kolejne burze nadejdą od południa znad Moraw i Czech. Jak podaje ICM Meteo, od piątku wraz z przesuwaniem się kolejnego frontu chłodnego od zachodu na wschód dotrze do nas powietrze polarne. Upał skończy się tąpnięciem słupków termometrów o około 10 stopni C. W sobotę już cały kraj znajdzie się w powietrzu polarnym z temperaturą od 21-22 stopni na wschodzie do 24-26 stopni na zachodzie.

Nie wiadomo, co właściwie jest gorsze. Żar lejący się z nieba, czy uderzenie frontu burzowego, jakie nastąpi w ciągu najbliższych 48 godzin.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bazar Korytkowskiego Panią Radną nie obowiązuje ? Zmiany w komisariacie w Rychwale Gala Konińskiego Biznesu 2019 MIEJSCA NIEBEZPIECZNEJ DZIAŁALNOŚCI ROZRYWKOWEJ Ponad 3,2 miliona złotych dla sołectw Statut Miasta Konina niezgodny z Konstytucją Na turystycznym szlaku Giełda Pracy w Koninie Znamy wyniki kontroli zwolnień lekarskich w Wielkopolsce