Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 15.08.2018 r. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii

Ocena: 1
4 3

NOWY SKLEP LIDL W KONINIE

Art. sponsorowany 08.08.2018 14:22 (7 dni temu)

NOWY SKLEP LIDL W KONINIE


Już 9 sierpnia o godzinie 7:00 przy ul. Kleczewskiej 26, otwarty zostanie czwarty sklep sieci Lidl w Koninie. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach, w tym pokazach kulinarnych oraz na zakupy w promocyjnych cenach. 

 


W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z  Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i  warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.  

 

Firma Lidl od lat współpracuje z  polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak  i  mniejszych, lokalnych dostawców. W  asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”. 

W okresie od czwartku 9 sierpnia do soboty 18 sierpnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

 

W sklepie Lidl w Koninie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się pysznymi croissantami i lodami oraz wziąć udział we wspólnym grillowaniu. 

 

Nowy sklep sieci Lidl w Koninie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ok. 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 130 miejsc parkingowych.

 

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym jak  pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Koninie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communication Manager Lidl Polska. 

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: 

• instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,

• odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,

• energooszczędne oświetlenie LED.

 

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.  

 

 

 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

 

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach: 

www.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

Su_arez@wp.pl Data: 11.08.2018 22:23 ID:10529
Straszna jest ta ekonomiczna ekspansja Niemiec.....i nikt w Polsce głośno nie powie że codziennie przegrywamy 1 do 3000(ilość marketów zagranicznych w Polsce i zero polskich marketów zagranicą!!!!) Jeśli więc już musisz tam iść to kup jak najmniej,a resztę dokup w polo market lub w małym sklepiku osiedlowym.......
@Su_arez@wp.pl Data: 13.08.2018 01:10 ID:10530
To prawda.A polski Piotr i Paweł, w wielkich opreesjach
Rick Data: 13.08.2018 10:03 ID:10531
Propozycje "patriotyczne", jak w Turcji Erdogana - żeby ratować turecka lirę idź do państwowego banku i wymień dolary i euro na lirę ?! czemu mam iść do polo marketu, gdzie jest mniejszy wybór, ceny porównywalne i kolejki przy kasach, bo obsługa ciągle się zmienia i musi się przyuczyć ? Dlaczego upada Piotr i Paweł, dlatego, że polski czy dlatego, że za drogi ? Jaski jest procent polskich produktów w Lidlu, a jaki w Piotrze i Pawle ? Po odpowiedzi na takie pytania możemy podyskutować...
koninianin Data: 13.08.2018 12:55 ID:10532
LIDL,Kaufland, otrzymują wielkie kredyty z EBORu na zbudowanie w Polsce sieci handlowych.I to jest ta różnica miedzy inwestorem z Polski i z Niemiec.
ani mi się śni. Data: 13.08.2018 17:15 ID:10533
Nigdy nie kupuj szwabskiego chłamu udającego polską żywność.
ani mi się śni. Data: 13.08.2018 17:15 ID:10534
Nigdy nie kupuj szwabskiego chłamu udającego polską żywność.
niee mieszaj Data: 13.08.2018 18:37 ID:10535
Sklep to jedno,a pochodzenie towaru drugie.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Foto - pstryk Stary Konin dziś o 17 Gwałtowna zmiana pogody ! No i jest ! Po tragedii Konińska Pielgrzymka - Niektórzy już u celu ... Konin po nawałnicy Wojciech Cejrowski boso do Konina Czytelnicy piszą - Chodnik przy nowym Lidlu na Zatorzu Patriotyczny Konin uczcił Rocznicę Powstania Strażacy z Turku wrócili ze Szwecji