Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 15.10.2018 r. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Ocena: 1
2 1

Wypożyczalnia kajaków na Bulwarze Nadwarciańskim

Art. sponsorowany 31.07.2018 09:15

Wypożyczalnia kajaków na Bulwarze Nadwarciańskim

Zdrowy stylu życia polegający na  spędzania wolnego czasu aktywnie i na świeżym powietrzu powoduje, że wypożyczalna kajaków na Bulwarze Nadwarciańskim cieszy się coraz większym zainteresowaniem.


Wodniacy mogą wykorzystać fragment popularnego szlaku wodnego Wielkiej Pętli Wielkopolski, który ma swój początek w Koninie. Wypożyczalnia funkcjonuje
w hangarze przy boisku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego
i  czynna jest od  poniedziałku do piątku w godz. 1500 do 2000, natomiast w soboty i niedziele w godz. 1200 do 2000. Zgodnie z obowiązującym regulaminem opłata za 1 godzinę wypożyczenia kajaka wraz z wyposażeniem ( kamizelki i wiosła) wynosi 10 zł natomiast wypożyczenie sprzętu na cały dzień to 50 zł. Istnieje również możliwość organizowania spływów kajakowych które można zaczynać i kończyć na Bulwarze Nadwarciańskim. Wypożyczone kajaki mogą być również dowiezione w ustalone wcześniej z organizatorem miejsce.

Tel. kontaktowy do wypożyczalni 782 782 828.

Jerzy Data: 08.09.2018 23:20 ID:10613
To dobry pomysł.Nie jestem zwolennikiem obecnych władz Konina, ale pomysł z wypożyczalnią kajaków, to strzał w dziesiątkę!

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Znamy konińską finalistkę w Konkursie Nauczyciel Roku 2018! Nominacje i zmiany personalne w Diecezji Włocławskiej Konwencja programowa Józefa Nowickiego kandydata na Prezydenta Miasta Sześć par małżeńskich świętowało Złote Gody Otwarcie zmodernizowanej sali widowiskowo-kinowej Zmarł ks. Jan Mazalon Nowe busy w konińskim PKS 100 kartek na 100-lecie Odzyskania Niepodległośc Joanna Gadomska wśród najlepszych nauczycieli w Polsce Finaliści ogólnopolskiego konkursu kulinarnego z ZSEU w Żychlinie