Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 26.09.2018 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Ocena: 4
4 0

FlixBus rzuca rękawicę PKP w Koninie.

Konin 07.07.2018 10:39

FlixBus rzuca rękawicę PKP w Koninie.

Jak podaje Koniński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej na swoim fanpage'u na facebooku: „Już od 12 lipca br. Konin będzie jednym z kolejnych miast, które zostaną objęte nową siatką połączeń autobusowych prestiżowego FLIXBUSa! Z naszego miasta tanio, szybko i komfortowo już niebawem będziemy mogli dojechać do Poznania, Szczecina, Warszawy i Gorzowa Wielkopolskiego bez przesiadek! To na pewno dobra wiadomość dla chcących wygodnie podróżować za niską cenę. Szczegóły na https://www.flixbus.pl/polaczenia-autobusowe.”


Przypomnijmy, że w grudniu 2017 roku Flix Bus zakupił Polskiego Busa i jest to teraz obecnie największy przewoźnik autokarowy, który zapewnia połączenia krajowe oraz międzynarodowe.

Zatem PKP z pewnością straci wielu pasażerów.

Źródło: Koniński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pozwolenie wodnoprawne dla kopalni odkrywkowej węgla brunatnego „Tomisławice” uchylone. Radni zgodzili się na zaciągnięcia przez miasto zobowiązania w wysokości 120 000 000 zł Czytelnicy piszą ... Parking przy szpitalu Już dzisiaj w Sompolnie Poszukiwana sunia - owczarek Komu, komu, bo idę do domu... Komunikat w sprawie przeprawy promowej Komunikat UM w sprawie przeprawy Rusza przebudowa drogi krajowej nr 72! Komunikat Uwaga - Zimny front