Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 19.07.2018 r. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Ocena: 4
4 0

FlixBus rzuca rękawicę PKP w Koninie.

Konin 07.07.2018 10:39 (13 dni temu)

FlixBus rzuca rękawicę PKP w Koninie.

Jak podaje Koniński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej na swoim fanpage'u na facebooku: „Już od 12 lipca br. Konin będzie jednym z kolejnych miast, które zostaną objęte nową siatką połączeń autobusowych prestiżowego FLIXBUSa! Z naszego miasta tanio, szybko i komfortowo już niebawem będziemy mogli dojechać do Poznania, Szczecina, Warszawy i Gorzowa Wielkopolskiego bez przesiadek! To na pewno dobra wiadomość dla chcących wygodnie podróżować za niską cenę. Szczegóły na https://www.flixbus.pl/polaczenia-autobusowe.”


Przypomnijmy, że w grudniu 2017 roku Flix Bus zakupił Polskiego Busa i jest to teraz obecnie największy przewoźnik autokarowy, który zapewnia połączenia krajowe oraz międzynarodowe.

Zatem PKP z pewnością straci wielu pasażerów.

Źródło: Koniński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Nowe, bezpośrednie połączenie Konina z Warszawą Intensywne opady Na działce w Chojnach prace ruszyły! W Krzymowie będą kontrolować odpady. Wodny plac zabaw otwarty KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY -Burze,ulewy FlixBus rzuca rękawicę PKP w Koninie. Terenowa Gra Strażacka w Licheniu Starym Drzewo Roku 2018 – wybrane. Bartek na 4 miejscu. OSP Wyszyna w Albumie Niepodległości