Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena: 4
4 0

E - Zatorze

Konin 16.05.2018 14:56 (8 dni temu)

E - Zatorze

Jako pierwsza i jak na razie jedyna w Koninie , Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zatorze” wprowadziła elektroniczny system kontaktu i obsługi dla mieszkańców.


Można w nim dowiedzieć się o statusie swojego mieszkania, opłatach, deklarowanej ilości mieszkańców, opłatach czynszu, wody i wywozu śmieci, ewentualne zadłużenie. Jednocześnie system zapewnia bezpieczeństwo danych. Uzyskać informację możemy jedynie o swoim mieszkaniu.

Można także tą drogą , za pośrednictwem komputera, laptopa lub smartona  złożyć do spółdzielni podanie, zapytanie, wniosek i tą samą drogą otrzymać odpowiedź bez potrzeby udawania się do biura Spółdzielni.

Jak to zrobić ?

Wystarczy wejść na stronę Spółdzielni, otworzyć zakładkę e-bok i zarejestrować się.  Naprawdę wygodnie i prosto.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Zmarł ksiądz prałat Jan Andrzejczak, były proboszcz parafii w Pyzdrach Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Jeszcze gorzej do Warszawy Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Budujemy mosty... Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej