Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.10.2018 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Ocena: 4
4 0

E - Zatorze

Konin 16.05.2018 14:56

E - Zatorze

Jako pierwsza i jak na razie jedyna w Koninie , Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zatorze” wprowadziła elektroniczny system kontaktu i obsługi dla mieszkańców.


Można w nim dowiedzieć się o statusie swojego mieszkania, opłatach, deklarowanej ilości mieszkańców, opłatach czynszu, wody i wywozu śmieci, ewentualne zadłużenie. Jednocześnie system zapewnia bezpieczeństwo danych. Uzyskać informację możemy jedynie o swoim mieszkaniu.

Można także tą drogą , za pośrednictwem komputera, laptopa lub smartona  złożyć do spółdzielni podanie, zapytanie, wniosek i tą samą drogą otrzymać odpowiedź bez potrzeby udawania się do biura Spółdzielni.

Jak to zrobić ?

Wystarczy wejść na stronę Spółdzielni, otworzyć zakładkę e-bok i zarejestrować się.  Naprawdę wygodnie i prosto.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Otwarcie zmodernizowanej sali widowiskowo-kinowej Zmarł ks. Jan Mazalon Czytelnicy piszą - Co się dzieje z jeziorem Powidzkim ? Kolej na Turek Wystarczyły 2 minuty i 21 sekund Dwa nocne pożary stogów Nowe busy w konińskim PKS Joanna Gadomska wśród najlepszych nauczycieli w Polsce Przywracanie szlaku wodnego Finaliści ogólnopolskiego konkursu kulinarnego z ZSEU w Żychlinie