Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena: 4
4 0

E - Zatorze

Konin 16.05.2018 14:56

E - Zatorze

Jako pierwsza i jak na razie jedyna w Koninie , Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zatorze” wprowadziła elektroniczny system kontaktu i obsługi dla mieszkańców.


Można w nim dowiedzieć się o statusie swojego mieszkania, opłatach, deklarowanej ilości mieszkańców, opłatach czynszu, wody i wywozu śmieci, ewentualne zadłużenie. Jednocześnie system zapewnia bezpieczeństwo danych. Uzyskać informację możemy jedynie o swoim mieszkaniu.

Można także tą drogą , za pośrednictwem komputera, laptopa lub smartona  złożyć do spółdzielni podanie, zapytanie, wniosek i tą samą drogą otrzymać odpowiedź bez potrzeby udawania się do biura Spółdzielni.

Jak to zrobić ?

Wystarczy wejść na stronę Spółdzielni, otworzyć zakładkę e-bok i zarejestrować się.  Naprawdę wygodnie i prosto.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł ks. prał. Henryk Włoczewski Zmarł działacz konińskiej Solidarności, internowany i represjonowany górnik, Leszek Miller Komunikat o uroczystościach pogrzebowych Ks. Prałata Henryka Włoczewskiego Zmarł Dh. Wieńczysław Oblizajek Młodzież z ZST uszyła lalki dla UNICEF Zmarła Bożena Siwińska ,Prezes Oddziału PTTK w Koninie Z wizytą u Alana Super akcja kolskich strażaków Pół tony narkotyków Prezydent weźmie udział w nadzwyczajnym zebraniu Zgromadzenia Ogólnego ZMP