Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.10.2018 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Ocena: 1
1 0

Wiktoria nagrodzona w Warszawie

Malanów 15.05.2018 13:16

Wiktoria nagrodzona w Warszawie

Z wielką radością informujemy, że Wiktoria Kornacka uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Miłaczewie zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” 2018.


Podsumowanie ostatniego etapu konkursy i wręczenie nagród odbyło się  20.04.2018r. w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji  w Warszawie - Wilanowie. Dla  laureatów konkursu przygotowano wiele atrakcji np. spektakl teatralny  w wykonaniu aktorów Teatru Królewskiego z Wilanowa. Korzystając z miłej rodzinnej atmosfery i pięknej wiosennej pogody Wiktoria cieszyła się urokami stolicy i atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo będzie mogła uczestniczyć w lipcowych warsztatach  artystyczno-ekologicznych w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Wiktorii serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z jej sukcesów.

                                                                                                                           Beata Górska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Otwarcie zmodernizowanej sali widowiskowo-kinowej Zmarł ks. Jan Mazalon Czytelnicy piszą - Co się dzieje z jeziorem Powidzkim ? Kolej na Turek Wystarczyły 2 minuty i 21 sekund Dwa nocne pożary stogów Nowe busy w konińskim PKS Joanna Gadomska wśród najlepszych nauczycieli w Polsce Przywracanie szlaku wodnego Finaliści ogólnopolskiego konkursu kulinarnego z ZSEU w Żychlinie