Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena: 1
1 0

Wiktoria nagrodzona w Warszawie

Malanów 15.05.2018 13:16

Wiktoria nagrodzona w Warszawie

Z wielką radością informujemy, że Wiktoria Kornacka uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Miłaczewie zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” 2018.


Podsumowanie ostatniego etapu konkursy i wręczenie nagród odbyło się  20.04.2018r. w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji  w Warszawie - Wilanowie. Dla  laureatów konkursu przygotowano wiele atrakcji np. spektakl teatralny  w wykonaniu aktorów Teatru Królewskiego z Wilanowa. Korzystając z miłej rodzinnej atmosfery i pięknej wiosennej pogody Wiktoria cieszyła się urokami stolicy i atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo będzie mogła uczestniczyć w lipcowych warsztatach  artystyczno-ekologicznych w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Wiktorii serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z jej sukcesów.

                                                                                                                           Beata Górska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł ks. prał. Henryk Włoczewski Zmarł działacz konińskiej Solidarności, internowany i represjonowany górnik, Leszek Miller Komunikat o uroczystościach pogrzebowych Ks. Prałata Henryka Włoczewskiego Zmarł Dh. Wieńczysław Oblizajek Młodzież z ZST uszyła lalki dla UNICEF Zmarła Bożena Siwińska ,Prezes Oddziału PTTK w Koninie Z wizytą u Alana Super akcja kolskich strażaków Pół tony narkotyków Prezydent weźmie udział w nadzwyczajnym zebraniu Zgromadzenia Ogólnego ZMP