Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 19.08.2018 r. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Ocena: 1
1 0

Wiktoria nagrodzona w Warszawie

Malanów 15.05.2018 13:16

Wiktoria nagrodzona w Warszawie

Z wielką radością informujemy, że Wiktoria Kornacka uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Miłaczewie zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” 2018.


Podsumowanie ostatniego etapu konkursy i wręczenie nagród odbyło się  20.04.2018r. w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji  w Warszawie - Wilanowie. Dla  laureatów konkursu przygotowano wiele atrakcji np. spektakl teatralny  w wykonaniu aktorów Teatru Królewskiego z Wilanowa. Korzystając z miłej rodzinnej atmosfery i pięknej wiosennej pogody Wiktoria cieszyła się urokami stolicy i atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo będzie mogła uczestniczyć w lipcowych warsztatach  artystyczno-ekologicznych w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Wiktorii serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z jej sukcesów.

                                                                                                                           Beata Górska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Foto - pstryk Stary Konin dziś o 17 Gwałtowna zmiana pogody ! No i jest ! Konińska Pielgrzymka - Niektórzy już u celu ... Konin po nawałnicy Kierowcy TIR-ów będą protestować w piątek, 17 sierpnia Strażacy z Turku wrócili ze Szwecji Czytelnicy piszą - Chodnik przy nowym Lidlu na Zatorzu Ponad 300 wspaniałych pojechało dla Lenki NOWY SKLEP LIDL W KONINIE