fb.com/konin24.info Czwartek 18.04.2024 r. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Cztery drużyny powalczą o finał

Konin 09.05.2018 10:47

Za nami pojedynki 1/4 pucharu Konina, w dalszej grze pozostały pierwszoligowe drużyny Dynamo Konin, KS ELPAK KONIN i Gąsiory FC oraz beniaminek 3 ligowy Team Reiss Konin.

7 maja 2018        Dynamo Konin  18 - 8     KS KONIN
W ostatnim dniu regulaminowego czasu rozegrane zostało spotkanie mistrzowskie, które zakończyło się wysokim zwycięstwem Dynama. Dynamo pewnie kroczy po obronę mistrza Konina oraz po drugi Puchar?

5 maja 2018        Finezja Team     4 - 5       Gąsiory FC

Bratobójczy bój dla Gąsiorów najlepiej spotkanie opisują media społecznościowe Gąsiorów:
„Pojedynek stał na wysokim poziomie, obie drużyny walczyły bardzo zaciekle o awans do półfinału, a wynik pięknym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko otworzył dopiero Mariusz Masłowski w 25 minucie spotkania. Pod koniec pierwszej połowy Łukasz Szygenda dołożył drugą bramkę i schodziliśmy na przerwę z wynikiem 2:0. W drugiej połowie mecz znacznie się otworzył, a obie ekipy nie ustępowały do ostatniej minuty. Finezyjczycy przy ostatnich 8 minutach spotkania i wyniku 5:1 potrafili jeszcze strzelić nam 3 bramki i postraszyć nas do ostatnich sekund, walcząc o dogrywkę. Szacunek dla naszych rywali za walkę do końca, spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla naszych Gąsiorów i to my awansujemy do półfinału Pucharu Konina, już niedługo odbędzie się losowanie, w którym przekonamy się z kim zmierzymy się w walce o finał!”
źródło

3 maja 2018        Team Reiss Konin            7 - 6       PNZ Konin transmitowane LIVE
Trzecioligowiec sprawił niespodziankę i pokonał drużynę która bardzo dobrze sprawuje się w pierwszej lidze.
Najlepiej spotkanie opisują media społecznościowe drużyny PNZ:

„Niestety kończymy swoją przygodę z Pucharem na ćwierćfinale tych rozgrywek, choć niedosyt jest i to ogromny, dziś nasza drużyna walczyła o ten wynik do samego końca i to właśnie sam koniec tego spotkania sprawił, że odpadamy.W pierwszej połowie rywale prowadzą 2-0 i odrabiamy straty na 2-2 i tak też się kończy 1 połowa meczu. W 2 połowie spotkania powtórka z rozrywki, znów przeciwnik strzela dwie bramki i mamy 4-2 dla Reissa po czym wielka radość po zdobyciu kolejno 4 bramek i mamy 6-4 dla PNZ i to co się dzieje w ostatnich 5 min tego meczu zapamiętamy na pewno na długo, tracimy 3 bramki, zwycięstwo i awans....”
źródło

2 maja 2018        Zwierzyniec Konin           7 - 20     KS ELPAK KONIN transmitowane LIVE
Doświadczenie zwyciężyło, Elpak pewnie pokonał drugoligowy zespół Zwierzyńca. Warto wspomnieć że jest to prawdopodobnie najwyższa dotychczas przegrana drużyny Zwierzyńca w naszych rozgrywkach. Elpak kroczy po drugi Puchar?

Losowanie par pucharowych odbędzie się w piątek (11-05-2018) w godzinach popołudniowych, mecze półfinałowe muszą zostać rozegrane do 27 maja, finał zaplanowany jest na 9 czerwca.