Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 26.04.2018 r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Ocena: 0
2 2

Zofia Itman po przerwie

Konin 16.04.2018 10:15 (10 dni temu)

Zofia Itman po przerwie

Zaobserwowaliśmy obecność Pani Zofii  Itman na spotkaniu Prezesa Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami Trzcianki. ( To ta Pani w różowych spodniach).


Pani Zofia Itman siedziała w bezpiecznej odległości od posła Witolda Czarneckiego, no ale z drugiej strony, w pierwszym rzędzie.

Obserwatorzy życia politycznego zauważyli, że podczas przemówienia Prezesa, Pani Zofia Itman trzymała w ręku podkładkę, papier i długopis, którym coś pisała.

Trwają spekulacje czy była to:

  1. Informacja na temat Posła Witolda Czarneckiego
  2. Pytanie do Pana Prezesa
  3. Odręczny szkic  portretu przemawiającego

Po ustaleniu tych faktów oczywiście poinformujemy.

a. Data: 16.04.2018 21:04 ID:10085
szkoda,że konin 24.info nie dodał, że p. Z. Itman jest wiceprzewodniczącą Sejmiku Woj. Wlkp, a więc radną woj. i była tam chociażby z tej racji, tak jak był też wojewoda wlkp; widać że nie chodzi o rzetelność, a zwykłą, niepotrzebna złośliwość;później z oburzeniem pisze się i mówi o mowie nienawiści, wskazując wyłącznie prawicę
koninianin Data: 16.04.2018 21:43 ID:10086
Tekst jest rzeczywiście złośliwy, ale też pani Zofia Itman do osób przesadnie subtelnych chyba nie należy.Co by nie powiedzieć tym razem zdecydowanie wyróżniła się swoimi różowymi spodniami.Znaczy się prawie celebrytka.
Anka Data: 17.04.2018 21:59 ID:10089
Macie słabe zdjęcie. TVP w swoich relacjach pokazywała jak Pani Zosia idzie tuż za Prezesem Kaczyńskim. Myślę ,że umawiala się na spotkanie w Krakowie z okazji uroczystości 8 rocznicy pogrzebu Pary Prezydenckiej. Na tą uroczystość jedzie jutro liczna grupa koninian.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? Zakaz wstępu do lasu! Opryski w Nadleśnictwie Grodziec KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Na majówkę do Biskupina