Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 16.10.2018 r. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ocena: 2
2 0

Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy

Konin, Warszawa 11.04.2018 19:41

Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy

Tym samym Świerk awansował do ćwierćfinału Mister Polski 2018, który odbędzie się 9 czerwca w Łodzi.


W finale konkursu na Mistera Warszawy startowało 16 osób, po dwóch wyjściach - w stroju casualowym i w bokserkach zostało 10 osób. Stanisław Świerk awansował do 10. jako pierwszy, uzyskując tytuł mistera osobowości. Potem uczestinicy pokazu prezentowali się w garniturach i po tym wyjściu wybrano pierwszą piątkę. Stanisław ostatecznie dostał się do piątki, zajmując tytuł IV wicemistera.

Jak sam mówi - liczył na wyższe miejsce, ale zadowolony jest z wyniku i zrobi wszystko, by 9 czerwca w Łodzi zająć wyższą lokatę.

Galę w Warszawie poprowadzili: debiutująca na wielkiej scenie polska fotomodelka Lilly Marchel i prowdzący pytanie na śniadanie w TVP 2 Mateusz Szymkowiak. W Jury zasiadali: Paula Tumala (fotomodelka), miss Polski 2016 Paulina Maziarz i Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska, Mister Polski 2017 Jakub Kucner, Gosia Andrzejewicz, Lidia Kopania, projektantka Magda Żabicka i przewodniczący jury Norbert Dąbek.

(Zdjęcia pochodzą od - Stanisław Świerk)

Świerk w gronie najprzystojniejszych


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Znamy konińską finalistkę w Konkursie Nauczyciel Roku 2018! Nominacje i zmiany personalne w Diecezji Włocławskiej Konwencja programowa Józefa Nowickiego kandydata na Prezydenta Miasta Sześć par małżeńskich świętowało Złote Gody Otwarcie zmodernizowanej sali widowiskowo-kinowej Zmarł ks. Jan Mazalon 100 kartek na 100-lecie Odzyskania Niepodległośc Nowe busy w konińskim PKS Joanna Gadomska wśród najlepszych nauczycieli w Polsce Finaliści ogólnopolskiego konkursu kulinarnego z ZSEU w Żychlinie