Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 25.04.2019 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena: 0
1 1

Kino za 5 złotych w Starym Mieście

Stare Miasto 08.04.2018 08:44

Kino za 5 złotych w Starym Mieście

Kino i ścieżki rowerowe w Starym Mieście. 


Przy drogach powiatowych w gminie Stare Miasto trwa budowa dróg dla rowerów. Na odcinku trasy pomiędzy Starym Miastem a Ruminem prace są prowadzone na odcinku 2,2 km, od ulicy Rumińskiej w Starym Mieście aż do skrzyżowania dróg powiatowych Stare Miasto–Rumin i Rzgów-Konin. Drugi z budowanych odcinków znajduje się wzdłuż drogi łączącej Stare Miasto i Żychlin. Długość powstającego odcinka wynosi 1,8 km, zakończenie prac planowane jest na 31 maja 2018 roku.

Na ukończeniu są również prace związane z uruchomieniem małego kina społecznościowego w świetlicy wiejskiej w Starym Mieście. W ramach inwestycji "Kino za rogiem" część budynku zaadaptowana zostanie na 30-osobową salę kinową, będzie też wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny składający się z projektora filmowego, ekranu i sprzętu nagłaśniającego.  Do wykonania pozostaje zagospodarowanie terenu wokół kina. Po otwarciu, które planowane jest na piątek 11 maja, mieszkańcy gminy otrzymają obiekt obsługiwany przez animatora z dostępem do bogatej biblioteki filmowej. Koszt zakupu biletu do kina zaplanowany został na poziomie 5 złotych.

pamięć Data: 08.04.2018 09:53 ID:10064
Stare Miasto a właściwie Naczelnik z nominacji PZPR przekształcony na wójta z SLD, przodownik inwestycji wyborczych.Drodzy mieszkańcy w każdej wiosce przed wyborami coś powstanie tylko pamiętajcie że ja to wybudowałem w dniu wyborów.Nawet kopalnię piasku chciałem wam wybudować niewdzięcznicy którą żeście pogardzili.
no red Data: 08.04.2018 21:09 ID:10067
Tak bywa , dawny komunista został wybrany przez lud, nieświadomy jego dawnej roli.Konin- tare miasto- wspólne korzenie , wspólna terażniejszość.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Polska Sól kłodawska lepsza od Himalajskiej Zmarł ks. Marek Barlak Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Kole Wizyta Prezydenta RP 22 nowych ministrantów Nowy rozkład jazdy MZK Sprostowanie Kleczewska na nowym podłożu Strajk - dane z godziny 9:00 Misterium Męki Pańskiej w Licheniu