fb.com/konin24.info Czwartek 25.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

MISTRZOWIE TIE-BREAKÓW

Rzgów 25.03.2018 14:57

W rozegranym 24 marca w Hali Sportowej w Czarnkowie pierwszym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Kaniasiatkę Gostyń 3:2 (21:25; 20:25; 25:16; 25:18; 15:7)!

Niezwykle emocjonujący mecz był prawdziwym świętem siatkówki. Mecz lepiej rozpoczęli goście z Gostynia, którzy dość pewnie zwyciężyli w dwóch pierwszych setach do 21 i 20. Jednak nasi zawodnicy potrafili podnieść się z bardzo trudnej sytuacji zwyciężając w kolejnych setach do 16 i 18 doprowadzając do remisu. Wojnę nerwów w tie breaku lepiej wytrzymali nasi zawodnicy wygrywając 15-7! Tym samym udał się rewanż naszym zawodnikom za dwie porażki w fazie grupowej z faworytem rozgrywek.

Serdeczne podziękowania dla licznie zgromadzonych kibiców, którzy fantastycznym dopingiem ponieśli siatkarzy Orła do zwycięstwa!

Teraz przygotowujemy się na mecz rewanżowy, który odbędzie się 7 kwietnia w Gostyniu. Zapowiada się arcyciekawe spotkanie, które zadecyduje o Mistrzostwie Wielkopolski. Przypominamy, iż obaj finaliści zapewnili już sobie awans do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi. Orzeł zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej półfinałowy odbędzie się od 27 do 29 kwietnia. Dokładny skład turniejów półfinałowych poznamy po wszystkich zakończonych rozgrywkach wojewódzkich.